Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak mennyire számít,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mennyire számít, hogy egy fiú hogyan öltözködik?

Figyelt kérdés
Eléggé átlagos ruháim vannak, mert két elég drága hobbim is van, amik mellett ruhákat nem akarok nagyon ruhákra költeni, ezért nem is veszek drága, divatos ruhákat. Ez mennyire baj?
2020. ápr. 17. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális lánynál nem nagyon számít. Csak annyira hogy legyen picit igényes az öltözködés(vagyis tiszta ruhák stb). Nem kell mindig divatmajomkodni.
2020. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a lányoknál az ápoltság a fontos, a rendezettség, és az, hogy jól érezze benne magát a fiú, ne aggódjon efelől, a divatosság nem annyira lényeges
2020. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se fontos a márka, csak öltözzön normálisan pl. tiszta ruha, cipő, legyen egy kis stílusérzéke (pl. ha ki kell öltözni, vasalt inget vegyen fel és az alkalmi nadrághoz ne vlmi béna sportcipőt).
2020. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A sima, egyszerű ruhák is tökéletesek, csak ne legyenek kinyúlva, kiszakítva, ne legyen koszos és büdös. Nekem a legjobban a farmer, póló és sportcipő trió jön be, ezeknek sem kell drága daraboknak lenniük.
2020. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Lány létemre sose érdekeltek ezek a méregdrága divatruhák, irtóztam tőlük, némelyik röhejesen néz ki, egyedül csak a márkának van rajta értelme... Párom olcsón megoldja, mégis istenien néz ki. Jó a stílusa, illik hozzá.
2020. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az érdekel, hogy milyen márkájú a ruha, vagy mennyibe került, hanem hogy normálisan nézzen ki, álljon jól a viselőjének, és legyen tiszta, gondozott. Ismerek több olyan fiút, aki kifejezetten dögös tud lenni 3.000,- ft-os ingben is, nem ezen múlik. De a kinyúlt, láthatóan sokéves "nagypapás" pulcsikat nem szeretem, akkor sem, ha annak idején vagyonokért kellett őket megvenni.
2020. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

engem pl. nem érdekel, mennyire divatos, ha jól áll neki, az a lényeg

meg persze hogy ne legyen igénytelen (értsd: ne két pólója legyen)

de szerintem a legtöbben így vannak vele

2020. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Öltözködjön kultúráltan, legyen ápolt, ne koszos ruhába járjon, amúgy meg nincs elvárásom. Sőt, az kifejezetten taszít, ha valaki fontosnak tartja, hogy márkás legyen, meg divatos.
2020. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Lányként nem érdekel, hogy márkás-e a fiú ruhája. Csak az a fontos, hogy ne legyen szakadt kinyúlt és ne vegyen fel olyan színaket amik egyáltalán nem illenek össze ilyen pl a vörös és a zöld.
2020. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar ha a pasim nem a legújabb ruhát veszi fel es nem követi a divatot de cserébe legyen igényes minden nap tiszta ruha,zokni es boxer.
2020. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!