Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érezteti velem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érezteti velem hogy tetszem? Ha meg nem tetszem miért van velem?

Figyelt kérdés
Nekem ő a tökéletes álom pasi, lányok tudjátok amikor el képzelitek hogy ilyen olyan legyen a jövőbelitek.. Es valora valik.. De kevesnek erzem magam mellette.. A minap kérdezte tolem mi tetszik rajta külsőleg, mivel ő a tökély felsoroltam az összes testrészét szinte es mindrol mondtam kedves sorokat.. 🥺Lattam rajta mekkorát dobtam ezzel az önbizalmán, aztán en is rá kérdeztem h mi tetszik neki rajtam? Annyit mondott hogy az arcom mert szép.. 🥺Nos en alacsony és dagi lány vagyok, nem illik mellem egy ilyen magas sovany de mellé izmos is, szőke hajú kek szemű pasi es ezzel hogy ennyit mondott, egyből eszembe jutatta hogy miben is remenykedjek.. Az en testem senkinek nem lesz tökéletes... 🥺Senkinek nem leszek én az a nő akiről álmodozik tizenévesen.. Pedig olyan jó lenne valakinek az álom nőjének lenni🥺jól esett volna ha mondja hogy imadja a combom vagy bármi 🥺160 magas vagyok es 76 kg 🥺nem szexeltunk még, de tartok is tőle hogy majd megundorodik tőlem.. Ő még szűz.. Biztos van elképzelése hogy milyen szexi lehet egy nő ruha nélkül, de en nem vagyok az, vagyis nem érezteti hogy az lennék számára 🥺
2020. márc. 14. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tetszenél neki, akkor nem veled járna. Ne rontsd el az önbizalom hiányoddal.
2020. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
64%
Én mások által jóképűnek mondott magas srác vagyok átlagos/sportos alkattal és sok lánnyal összejöhettem volna de én mégis egy duci lányt választottam aki kb 85-90kg lehetett. Senkihez nem vonzódtam jobban mint hozzá de az hogy örökké önbizalomhiánya volt az véget vetett a kapcsolatunknak. Gyönyörűnek láttam minden porcikáját neki és őrülten szerelmes voltam belé de ő nem hitte el magáról hogy szép. Vége lett sajnos mert az önbizalomhiány megöli a kapcsolatokat.
2020. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem volt önbizalom hiányom... De most.. Annyit nem mond hogy szép vagyok.. Vagy hogy jól áll ez a felső bármi.. Így hogy legyen önbizalmam ha a számomra fontos pasinak nem tetszem 🤦‍♀️
2020. márc. 14. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű mindenkinek kimondani ilyeneket. Az, hogy nem mondja nem jelenti azt hogy ne lennél szerinte teljesen tökéletes.
2020. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki pont azt csinálja, mondja, amit te elvársz. Nem vagyunk egyformák.
2020. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, az arcod szép, szeret téged. Nem vészes a súlyod sem, engedd el a magad kritizálását és rá koncentrálj. Lazíts, ne szorongj, most van a legboldogabb időszakod. "Jól esett volna ha mondja hogy imádja..stb" Ne hiányolj semmit - a legfontosabb, hogy az arcod, a tekinteted megérintette. Nem egy "testrészbe szeretünk bele, az torzulás, hanem .az egész másik lénybe. A lélek a tekinteteben tükröződik.
2020. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AndrejjaMarijann válasza:

Szia!

Én már nem vagyok tini, de ugyanilyen problémáim vannak. Beleszerettem egy szűz fiúba, aki fiatalabb, mint én, magas és helyes. Lehetett volna ezer barátnője, de engem akart. A kapcsolatunk elején sosem bókolt, nem is tudta, hogyan kell, ez több hónap volt. Nagyon sokat szenvedtem ettől és én is folyton magamban kerestem a hibát. Azóta már teljesen más a helyzet, imádja a nagy hasam, mindenemet. Ráadásul a túlsúlyom nem terjedt ki a kis melleimre. Folyton mérgeztem a kapcsolatunkat ezekkel a negatív gondolatokkal, nem értettem, miért van velem. Hagyd, hogy megismerjen téged, igyekezz nem arra gondolni, hogy ő jobb nálad, mert ez nem igaz. Ne tőle várd a bókokat, magadat szeresd előbb, és ne gondold, hogy azért nem bókol, mert nem gondol semmi szépre veled kapcsolatban. Sok sikert!

2020. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!