Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem egy fekete fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy fekete fiúnak?

Figyelt kérdés
18 éves, első éves egyetemista lány vagyok, ez csak azért fontos, mert az egyetemen szúrt ki magának az említett külföldi srác. Egy elég menő, olyan "minden lánynak bejön" típusú emberről van szó. Észrevettem, hogy mikor látjuk egymást az egyetemen akkor mindig bámul, végigmér, valahogy megtudta a nevem, mert bekövetett instán is. Nem egészen értem, mert én egy elég átlagos egyszerű lány vagyok, közös óránk sincs, mert ő ugye angol nyelvű órákra jár. Nem írt rám, meg nem szólt hozzám, de a bámulást mindig elég intenzíven tolja és nem tudom mit kezdjek a helyzettel.

2020. jan. 30. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Ha tetszik, akkor kezdj el ismerkedni vele


Ha nem, akkor hagyd figyelmen kivul

2020. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom nem kell részletezni, hogy ebből ha valaha is lenne valami kapcsolatszerűség, az elég rövid sztori lenne.

Legyen annyi eszed, hogy nem adod oda magad egy valakinek, csak azért mert "menő néger" és bekövettet instán meg bámul.

Úgyis csak a szexre megy, mi másra.. Viszont ha csak dugni akarsz vele akkor hajrá.

2020. jan. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!