Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltam egy táborban, ahol egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy táborban, ahol egy fiú kiszívta a nyakamat, annyira durván nem látszik De mit mondjak a szuleimnek, hogy ha megkérdezik?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid nem hülyék. Pontosan tudják, hogy mitől van ott az a folt. Ha bizalmas a kapcsolatotok, akkor mond el, ha nem az, akkor mond, hogy ez van, nem akarsz róla beszélni.


Más tippek:

Mivel ezek a hajszálerek rongálásából fakadnak, amiknek az érfalai ilyenkor szétrepednek és emiatt vérzik be bőr és látszik meg a nyoma, ezért csak az idő fogja meggyógyítani. Alapozót kensz rá, hogy ne látszon, csak tovább tolod a gyógyulást. Ha el akarod takarni egy könnyű sál, garbó megfelelő lehet. Szárítani nem érdmes, mert az csak ront a helyzeten. Fekete nadálytő segít a gyógyulásban, azzal kenegetheted napi 2-3 alkalommal. Segít még a vér felszívódásban, ha TISZTA (fog)kefével finoman, kis körkörös mozgással dörzsölöd. Ez a bőrbe "ragadt" és még fel-nem szívodott vérsejteket segíti kisebb darabokra hullani, így gyorsítja a felszívódást, mivel a nagyobb darabok lassabban szívódnak fel (ugyan az a technológia mögötte, mint a lézeres tetoválás eltávolíásnál :).

Ezen felül ez az "enyém vagy" / "birtoklási vágy" / "uralni akarlak" eléggé ferde dolog a pszichológiában. Hacsak nem vagy valami vámpír fetisiszta, akkor ez nem éppen az egészséges kapcsolat alapja. Szóval aki csinálta neked a kiszívást, azzal beszélj, hogy mégis miért.

2019. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
De attól, hogy táborban vagy, miért kell k#rválkodni?
2019. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy mi jó abban, hogy kiszívják az ember nyakát. Egyáltalán mióta divat ez a hülyeség? Mindegy.


Mondd el a szüleidnek, vagy takard el valamivel, de én az őszinteséget ajánlom, hátha észhez térítenek.

2019. nov. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem fogjak tudni?

De ha el akarod kerulni a kellemetlen perceket, akkor vegyel fel olyan pulovert amiben nincs ki a nyakad, mondjuk ha meleg van nalatok kicsit sem lesz feltuno hogy miert vagy beoltozve..... 🤣

Megérte?

2019. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért ne érte volna meg??
2019. nov. 24. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!