Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk? Miből lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Miből lehet tudni, hogy tetszik talán nektek egy lány ha?

Figyelt kérdés
Ha csak írásban tudtok beszélni, mert külföldi a másik, nem is él Magyarországon. (De tervez jönni is) illetve mindig kedves, viccelődik, emlékszik mindenre amit mondok neki, néha ha úgy adja a helyzet bókol is. De inkább adott szituációkban gondoltam azt, hogy "basszus, talán tetszem neki?" Mert néhány üzenetemre tud néha kétértelmű választ adni. De akadt olyan, hogy nem írt vissza napokig (utólag leírta miért és félt velem egy rossz hírt közölni) Én valamiért nagyon szomorú voltam akkor, mert elég jó "barátok" lettünk szerintem. És rosszul esett, hogy posztol, más lányok képeit lajkolja és nekem annyit nem tud írni, hogy "meguntam hagyjuk" Na mindegy, nem is tudom ezt a részt miért írtam le. Szóval a kérdésemre főleg a fiúkhoz szólna, de lányok válaszát is szívesen olvasom, hogy mit gondolnak?

2019. okt. 19. 19:08
 1/2 Dfhbduj válasza:
Az a probléma hogy a srác jellemzése nélkül senki se fogja tudni tudni megmondani hogy tetszel-e neki de az alapján amit le írtál én azt mondanám tetszel neki csak nem mer kezdeményezni próbálj célozgatni hogy tetszik .
2019. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy más lányok képeit lájkolgatja, nem jelent semmi negatívot.


Nekem ha tetszik valaki, vagy fontos nekem, akkor gyorsan válaszolok a levelére, és nagyon várom az ő válaszát. Reagálok mindenre, amit írt, és tovább érdeklődök, ill. magamról is írok. Így elég hosszas levelezés alakulhat ki.

2019. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!