Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez nálatok már teljese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nálatok már teljesen szokványos dolog?

Figyelt kérdés

Interneten több száz likeot kapni a képeitekre?

Kb az összes lány akit látok facebookon ilyen 300-400 likeot kap a képeire 😅.



2019. okt. 14. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 évem során a legtöbb eddig 160 volt asszem, szóval nekem nem az 😁😁
2019. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az állítás így egyáltalán nem igaz!Én 17 éves lány vagyok,és senki sem like-olaj szét a képeimet!Amúgy nem is igénylem,mert marhára nem ez a legfontosabb az életben.

Amúgy meg nem akarok senkit sem beskatúlyázni,de ha megfigyeled általában olyan lányok képein van több száz/ezer like,akik szerintem olyan képeket tesznek ki,amiket én pl. nem raknék ki!(mert vagy túl személyes,vagy nem szeretném kitenni a melleimet!)

2019. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 illetve én azt is megfigyeltem hogy ezeknek a csajoknak kb 3000 meg 4000 ismerősünk van mert kb mindenkit visszajelölnek, tök mindegy hogy ismerik e vagy sem
2019. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó képemre 26 likeot kaptam szóval...
2019. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem lévőkkel, az enyémeket (már amit hat évente egyszer kirakok) kb mindig csak a barátaim meg a családom like-olják be, esetleg egy-két távolabbi ismerős.
2019. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!