Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek a mostanában az ország...

Ezek a mostanában az ország területén elterjedt Color fesztiválok miből állnak? Koncerteken összefröcskölik az embert és a ruháját mindenféle festékkel? Lejön az mosással majd? Vagy el se menjek inkább?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Felülről jól mutat, de odalent annál sz*rabb. Ismerek olyat, aki volt már ilyenen, azt mondta csak egy nagy szürkeséget lehet látni, közben fuldokolsz.
2019. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És lejön az mosással, zuhanyzással? Vagy ruhát, bőrt nem fogja meg?
2019. júl. 23. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom :/ De ez egy ilyen por szóval én arra tippelnék hogy lejön. Azért ne vedd készpénznek amit csak én gondolok.
2019. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kegyetlen szar benne lenni, ahogy az első írta, bár kültéri bulin -ha rendesen megy a taposás- mindenképp tele leszel porral ahol csak elképzelhető :D amúgy kijön ruhából is, bőrről is könnyen lejön, de azért ne a legkedvencebb, legdrágább ruhádban menj, biztos ami biztos :)
2019. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!