Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire elfogadott az ha...

Mennyire elfogadott az ha valaki át szokik úgy mond más stílusra Például én kiskorom óta old school rappet hallgatok, de már inkább át szoktam rockra Az ilyen embereket nem nézik szelhamosnak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A zenei ízlés egészséges esetben max 12-16 évesek közt identitáskérdés. Nyilván vannak olyan nagyra nőtt gyerekek, akik abban élik ki a komplexusaikat, hogy az interneten pampognak arról, hogy akkor most ki az "igazi" rocker, vagy hip-hop head, de ez az ő veszteségük. Az átlag embert szerintem nem érdekli az ilyesmi, aki meg hobbijaként tekint a zenehallgatásra, az szinte sose ragad le egy műfajnál.
2019. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondolj például eminemre ő is mennyire bele élte magát a rappbe, és rapelt a szegénységről, és a depressziójárol

Vagy ott van kurt cobain, aki is így élte ki magát,

2019. ápr. 27. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Szerintem nem érted, amit írtam. Nem azt mondtam, hogy magát a zenét nem érdemes komolyan venni (nyilván mind alkotónak, mind fogyasztónak lehet világmegváltó jelentőségű a zene), hanem azt, hogy műfaj-hűséget fogadni hülyeség.
2019. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaa, rosszul értelmeztem bocs.

Igazad van.

2019. ápr. 27. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy. Az emberek változnak, az ízlésük is.
2019. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Szélhámosnak? Miért? Tartozol valakinek elszámolni az ízléseddel?

Ha ma rap-et hallgatsz, holnaptól meg rockot, ahhoz sincs senkinek köze. Ha ma imádod a rap-et, de holnap eltörik valami benned és megutálod, ahhoz se. Sőt, még ahhoz se ha a zenéid között felváltva van rock és rap.

Felnőttéknél inkább "menő" az, ha valaki sokféle műfajból tudja kiválogatni a neki tetszőt, műveltségre, változatos ízlésre utal.

2019. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!