Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lola, Barbee vagy Hien?...

Lola, Barbee vagy Hien? Melyikük a tehetségesebb énekesnő?

Figyelt kérdés
Ti melyiküket szeretitek a legjobban, melyiküket tartjátok tehetségesnek?

2019. febr. 13. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mi a különbség?
2019. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz a személy, 3 különböző ember.
2019. febr. 13. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Én elégedett vagyok mindhármójukkal:D:D

Énszerintem a maga stílusában mindegyik jó. (Amúgy pop, de mindenki ki tudja énekelni közülük, amit akar, és élvezhető muzsikát csinálnak. Tehát a saját jellegzetes dolgaikon belül biztos cool-ak; az teljesen egyértelmű, az fix; (má most így hirtelen nem tudom, hogy mennyire vannak kifejezetten őrájuk jellemző jellemvonásaik a zenéiknek); és hát énszerintem amúgy pl ha megpróbálkoznának mások számait elénekelni, szerintem ott is tudnának teljesíteni, szóval elég jók ahhoz, hogy énekesi pályán legyenek.) Elég jó, tehát megfelelő, tehát megvan a tehetségük ahhoz, hogy érthető is legyen ; hogy miért vannak az énekesi pályán. Tudok olyan énekest , akinél nem feltétlen értem, hogy hogy csöppent erre a pályára:) De ezt Hiennél, Lolánál, meg Barbee-nál teljesen megalapozottnak találom. Tehát van megfelelő tehetségük; eléggé királyak ahhoz, hogy énekesek legyenek; tehát megalapozottan vannak ott, ahol, tehát a színpadon. (Ja és nehogy úgy értsétek; mert egyiket se ismerem személyesen; csak hallgatni szoktam a számaikat; és mindhárman elég jók.)

2019. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lolát tartottam kiemelkedőnek egészen a harmadik albumig, de utána nagyon lecsúszott a lejtőn és egyáltalán nem találja saját magát. Nagyon jól építette a karrierjét pop-tól rock-ig a 3 album alatt, de utána átment dance-be és végül jelenleg minden eddigi stílusának egy katyvasz vegyítését alkalmazza. Illetve be kéne látnia, hogy eljárt felette az idő és már a hangja sem jó. Én imádtam őt, de elmúlt az ideje.

Barbee kb. ugyanez és ő is rocker-ként volt sikeresebb, de meglátásom szerint ő még a rock-korszakot is kb. utánozta másokról.

2020. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, eljárt felette az idő? Te normális vagy?

33 éves, egy Demjén hetven felett is koncertezik.

Meg még egy csomó más énekes.

2022. jan. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a Lolát, a hangja is nagyon jó. Az utolsó albumain kissé tramplis, de jól áll neki.
2023. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!