Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek? Minden jó...

Mi a véleményetek? Minden jó és rossz kritikát építő jellegnek veszek

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 21. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem állítsd publikusra a linket, hogy ne kelljen mindenkinek jogosultságot kérnie, aki segítséget akar.
2019. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*segíteni
2019. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jaj ezt nem tudtam,hogy úgy van
2019. jan. 21. 21:32
 4/16 A kérdező kommentje:
2019. jan. 21. 21:45
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez a hangszobrászat dolog, énekelni tényleg jó, azon belül nem tudom mire megy ki a győzködés.

Ha te vagy aki ott énekelsz, nekem tetszik a hangod, bár elég unalmas lehetett ennyiszer elénekelni ugyan azt, és kicsit hallgatni is. A vége felé ahol váltás volt, sok hang félre ment már, és bár szerintem ennek sokadlagos jelentősége van egy előadásban, mégis zavaró lehet ha mondjuk kifejezetten a szépen éneklés lenne az előadás fő célja. Az látszott, hogy nagyon igyekszel és emiatt picit erőltetettnek hatott, nem felszabadítónak mint ahogy közben a szöveg írja. El tudnálak hallgatni ha épp te énekelnél valahol a háttérben. Mondom, talán ez a dal volt túlismételt, lehet egy másikkal máshogyan gondolnám. Inkább az a kérdés mi a célod az énekléssel.

2019. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát amit énekelsz azon nincs mit kritizálni. Az egyszerűen szr. gagyi. A hangod rendben van, csak ne ilyen szrokat énekelj. Vagy neked ez teszik? Most komolyan... Nyilván más dolog énekelni egy dalt, mint hallgatni.
2019. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Mojjo ***** válasza:

Fogalmam sincs, az utolsónak mégis mi a baja ezzel a dallal, arról meg pláne nem, miért erről beszél, amikor nyilván nem ez a kérdés itt most.


Ez a dal remekül alkalmas arra, hogy valaki megmutassa, hogy tud énekelni. Remélem, jó énektanárok vannak ott a hangszobrászatnál mert a te hangodban van fantázia, már most is abszolút jobban énekelsz, mint egy képzetlen átlagember, és tuti képes még fejlődni a hangod, énektechnikád rengeteged. Az ötös hozzászólóval teljesen egyetértek, a végefelé sok hamis volt, meg amúgy is van még hova fejlődni, de tökmindegy, jól csinálod, és ha kitartóan gyakorolsz, fejleszted magad, jársz tanárhoz, akkor még jobb lesz :) Hajrá! :)

2019. jan. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ez a dal remekül alkalmas arra, hogy valaki megmutassa, hogy tud énekelni."


Jó, csak ezért meg kár énekelni. Az ilyet a négy fal között kell intézni, nem pedig felvonulni vele az utcán. Persze elhiszem, hogy énektanárok, meg énekkel komolyabban foglalkozók el tudják választani a dolgokat egymástól, és csak és kizárólag a hangra, meg a technikára figyelni, és erről véleményt mondani, de én az egészet néztem/hallgattam, és nem volt jó. Persze egy freak showba elmenne, de nem hiszem, hogy a kérdező oda készül. Szvsz egy egészséges, jó ízlésű ember amikor énekelni tanul, akkor nem vesz rész ilyenekben.

2019. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. :) 28 évesen kezdtem énekelni tanulni,még csak 3 éve.Azelőtt otthon a 4 fal között énekelgettem magamnak.Aztan gondoltam kicsit fejlesztgetem,hogy amit visszahallok,az tetszen is.A hangszobrászat az énekiskola ahová járok,17 éve működik ugyanazokkal a tanárokkal.Ez a dal igazából azért került felvételre,hogy a diákok megmutassák eddig mi az amire jutottak.Számomra ez könnyű volt,könnyen megtanulható és alig pár napom volt rá.Igazábol nincsen nagyobb célom vele,hogy enekesnő legyek,ahhoz túl későn kezdtem,de nőtt az önbizalmam,kimerek állni már mások elé és ez nekem már nagy szám.Talán a plafon is amit elérhetek.

Meg lett osztogatva a suli által pár helyen és örülök ha van visszajelzés olyanoktól is,akik nem elfogultak.Ezért esnek jól a negatív és pozitív kritikák is,hiszen abból tanul az ember. :)

Egyébként pop-rock a stílusom,gálákon olyanokkal lépek fel. Ez az Emeli Sande dal csak egyszerűen a könnyedségre ment.Mégha hamiskás is.Viszont az,hogy nincs utómunka,nagy büszkeség mert a valódi eddigi tudásomat mutatja :) Úgy kezdtem,hogy még dúdolni sem mertem mások előtt . :)

2019. jan. 23. 09:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szép hangod van és hallani rajta, hogy tudsz is, nem csak próbálkozol. Szívesen hallgatnám még a hangod, ha ez lehetséges. Ha rendezvényszervező lennék és ezzel a produkcióval odajönnél hozzám, szó nélkül betennélek a műsorba, még ha nem is ezt a dalt, hanem egy másikat. Énekelj minden nap és legalább hetente járj énektanárhoz hangképzésre, akkor sokra viheted még. Értékelem, hogy nem utómunkázol, szívesebben hallgatom az eredeti hangot még ha az nem is tökéletes, mint az autotune nyávogását, amivel a mai zenék vannak tele. Viszont fogadj meg egy tanácsot és ha ezt más énekes is olvassa, ez nekik is szól. Ne jelentkezz tévés tehetségkutatóba sem kereskedelmi csatornán, sem a köztévén. A kereskedelmi tévék arra mennek, hogy minél több pénzt sajtoljanak ki a jelentkezőkből, az emberek többsége pedig sajnos botfülü. Nem hallják meg a minőségi zenét a minőségi énekben, ezért nem vagy tömegek számára eladható. Emiatt legkésőbb az élő adások előtti fordulóban ki fognak tenni, lehetsz akármilyen jó, de az is előfordul, hogy a hangtechnikát állítják be rosszul szándékosan, hogy elrontsák a produkciód. A köztévén pedig hiába jelentkezel, be se hívnak castingra, nem kíváncsiak rád. Az állami pénzekből készített műsorban előre meg van írva a forgatókönyv, nem akarják megkockáztatni, hogy egy esetleges tehetség megnyerje a közönségszavazást.
2019. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!