Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen híresek a lil...

Miért ilyen híresek a lil nevű rapperek (Peep, Pump, Xan, Skies stb)?

Figyelt kérdés

Belehallgattam egy párba közülük, és nekem abszolút nem tetszik, pedig 16 vagyok, és állítólag "a mai fiatalok ezeket a zenéket szeretik". Hát kapják be! Inkább hallgatok Ed Sheeran-t, vagy valami régit, de nem ezeket.



Nektek tetszenek ezek a zené(sze)k?



2019. jan. 14. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Mert olyan zenét csinálnak, amit sok ember szeret - de nyilván nem mindenki (ízlések és pofonok ugyebár).

Lil nevű rapperek közül személy szerint Lil Pump-ot én is szeretem, meg Lil Ugly Mane-t is, bár őt nem sorolnám az általad írt nevek mellé, mert egy lényegesen komolyabb, elvontabb zenész.

2019. jan. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%
Azért mert mai generációnak szólnak ezek 15-20 éveseknek, van egy jó alapzene(Beat), meg valami könnyen emészthető szöveg,aminek nincs nagyon mondanivalója. De lényegében az alapzene viszi a zenét.
2019. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Nagyjából ennyi. Van egy kegyetlen jó, fülbemászó alapzene amire rányöszörögnek valami érthetetlen és/vagy értelmetlen szöveget, ami nem szól többről, mint hogy buli, pia, drog, depresszió, pénz, nők, és ez nagyjából elég is egy átlag tininek.
2019. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
83%

Kedves előző válaszolók

Attól még hogy tinik vagyunk van igényünk a jóra.Ez nem rányöszörgés.Én például nagyon jó hangulatba tudok ezektől a zenéktől kerülni.Amennyiben nem tetszik nem kell hallgatni és lehúzni.🐥

16\L

2019. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 1passat9 válasza:
100%
3. válaszolónak- Lil Skies-t azért illene meghallgatnod.
2020. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!