Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc énekesetek vagy...

Ki a kedvenc énekesetek vagy együttesetek? Milyen műfajt szerettek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 21:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

#8, "nincs egy kimondott kedvenc zenekarom"

Jah, csak ezért írsz kb minden zenével kapcsolatos kérdéshez magasztaló/ismeretterjesztő regényt a Radioheadről...:D


Kérdésre:


kifejezetten szeretem: progresszív rock, pszichedelikus rock/pop, art rock, hard rock, beat, power pop, britpop, jazz, rock and roll, folk rock...


...de ezeken kívül sokmindent kedvelek, szívesen hallgatok, még ha hiányosak is az ismereteim az adott műfajjal kapcsolatben, és szinte mindent minimum elviselek, ezek kivételével: trap, nagyon durva rap, grindcore, 90es évek techno...

2018. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

#11


Bocsi, te nem keversz valakivel?

2018. dec. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"Colin Greenwood és Phil Selway meg egy igen alulértékelt ritmusszekciót alkot."


Én ezt nem így látom. Bár nem sok radiohead kritikát olvastam, de amit olvastam ott mindenhol ki vannak emelve.

2018. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Wardruna. meg úgy általában kelta, skandináv folk
2018. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
MICHAEL JACKSON!!!!!!!!!! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💜💜💜💜💜💜💜💜💙💙💙💜💙💜💙💙💙💙💙💙💜💜💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💙💙😍😍😍💙😍💙😍💙😍💙😍😍💙😍💙😍💙😍💙😍
2019. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Régi 60s 70s zenék. Bármilyen műfajból jöhet
2022. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!