Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki le tudja nekem röviden...

Valaki le tudja nekem röviden írni, hogy miről szól a HS7 Hol van az a krézi srác dalának a szövege?

Figyelt kérdés
Már 20-szor meghallgattam, lehet velem van a baj, de nem tudtam értelmet párosítani hozzá.

2018. dec. 2. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiatalkori bohóckodás.

Tavasz volt, vagy ősz vagy tél vagy nyár, nem emlékszem már, jó helyen vannak már.

Tipikus.

Sztorizol, régi sztori, nem emlékszel már pontosan, hogy ki volt ott, sokan voltatok, a tón voltunk vagy kint Boroséknál, tavasz volt, vagy már nyár, mindegy.


Aztán jön a krézi srác, azaz a fiatalkori önmagad, aki mennyi hülyeséget megcsinált, de már nem hiányzik az a sok baromság, viszont jó rá visszaemlékezni.

Tehát felteszi a kérdést, hogy hol van már az a vagányság, lendület?


Szerintem ez a hazai zene egyik legjobb száma.

2018. dec. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TR75 ***** válasza:

Simán szólhat az első szerelemről (vagy akárhányadikról is), amelyik szépen indult, de aztán kihunyt (vagy diákkorban alakult ki és ahogy nőtt felfelé a két fiatal, úgy változtak meg ők maguk és az érzéseik).

Szerintem a "hiperkorrektek lettek mind a ketten, ahogy kellett / és pár év múlva az üres utcán elmentek egymás mellett" a magyar dalok közt kiemelkedően jó két sor.

2018. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!