Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent? (Többi lent,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent? (Többi lent, röviden :D )

Figyelt kérdés
Hogy értelmezzem, ha egy srác szemezik velem, de nem keres, nem ír rám...

2016. dec. 6. 21:05
 1/8 anonim válasza:
19%
Fél rádírni
2016. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
39%
szerintem is.. aztán írd le lépett e
2016. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
A neved tudja?
2016. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké :D köszönöm a válaszokat, én amúgy már egyszer rairtam facen akkor elbeszélgettünk, de ő nem ír rám..én meg szívesen beszélnék vele csak nem szeretnék nyomulosnak tűnni :)
2016. dec. 6. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem mer, írjál te neki :D
2016. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok ünneprontó lenni, de mi van ha nem is akar rád írni? Nálam is vannak olyan emberek akik szimpik, elszemezgeteg velük, de annyira nem érdekelnek hogy rájuk is írjak. Ettől függetlenül nincs kizárva hogy összejöjjek valamelyikükkel ha jobban megismerem őket. Szóóóval írj rá te, ha jól el tudtok beszélgetni akkor utána keresheted majd a valós térben is, úgyis ott dől el igazán hogy lesz-e kapcsolat a dologból :D
2016. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. dec. 7. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
utál téged.
2016. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!