Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Leander...

Mi a véleményetek a Leander Kills-ről?

Figyelt kérdés

2018. okt. 29. 22:08
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
71%

SZEMÉLYES VÉLEMÉNY

Csöpp korom óta, amióta tudatomnál vagyok én is metalosnak tekintem magamat és a Leander Kills

toronymagasan ott van a kedvenc itthoni együtteseim közt.

Az egyik kommentelővel viszont egyet kell hogy értsek mert az, hogy a szöveg nem mindig

teljesen összefüggő, ez nekem is feltunt. Viszont szerintem sok más ellensúllyozza ezt. És valóban sok

számuk szól a szerelmi bánatról de én szeretem a morbid stilóját ahogy erről énekel :D

Valamint az énekes is erős kapaszkodópont számomra.

A hangja megragadó, amilyennek egy metak énekesnek lennie kell, hazaszerető és szilárdan hisz abban, hogy

a magyar kultúrát meg kell tartanuk ebben a futurisztikus, változó korban. Mert enélkül a nemzetnek

nincs is talapzata se egyénije ami megkülönböztetné a többitől.

Érdemes egy egy interjújába belenézni :)


(Elnézést az u betuzés miatt de a klaviatúrám angol feliratozású és nem találok ezt azt)

2019. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
46%

Sok eredetiség nincs benne, az biztos, hogy rengeteget lop pl. a Scar Symmetry-től és hasonló együttesektől, illetve jól ismert paneleket használ fel.


Dalszövegek: túlzás nélkül sztem az egyik legrosszabb dalszövegíró az egész magyar metal színtéren, (ahogy írták korábban) a sorok nem mindig passzolnak egymáshoz, mintha random jól hangzó mondatokat rakna csak egymás után, nyálas, ciki, mintha egy szerelmes 13 lány írta volna őket.


ének: nagyon jó zenész, gyenge közepes énekes, koncertfelvételek alapján élőben elég sok problémája van az énekléssel.


Nálam Leander a metalzene Kozsója, és tipikusan olyan tehetséges zenész, akinek csak zenélnie kéne, az éneklést, szövegírást, zeneszerzést meghagynia másnak. persze akkor nem élne meg annyira jól a 16 kislányokból meg az elvált nőkből.

2019. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!