Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért Justin Beieber lett az...

Miért Justin Beieber lett az igénytelen zene "poszterfiúja"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, miért pont ő? Pl. ez a mostanában feltörekvő Shawn Mendez mitől lenne jobb nála? Vagy bármilyen hasonló kaliberű énekes: a Backstreet Boys, Justin Timberlake, Austin Mahone, Ricky Martin, Maluma, BTS, One Direction és volt tagjai, S Club 7 (ha még emlékszik rájuk valaki), Jonas Brothers stb. Direkt csak fiúkat említettem, és igyekeztem pár régebbit is beletenni. Én nem utálkozom amúgy, mindenki azt hallgat, amit akar. Csak nem értem, miért övezte JB-t ez a fajta utálat, és miben rosszabb ő, mint a felsorolt többi. Én egyiket se hallgatom, de ismerem őket, és hogy őszinte legyek, nem látom a különbséget. Pl. Ricky Martint direkt tettem bele. Komolyan, semmi bajom vele, de beszélek spanyolul, és semmivel sem értelmesebbek a szövegei, mint bármelyik popsztáré, nem értem, ő miért számít nagyobb hírességnek. (Mondjuk a kinézetén kívül.) Tényleg nem akarok senkit megbántani, de ezek az előadók miért jobbak? Miért pont Justin Biebert utálta mindenki?
2018. szept. 5. 12:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, most látom, hogy rosszul írtam le a nevét a fő kérdésben: Bieber.
2018. szept. 5. 12:34
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez régen volt "divatosabb", az oka is egyértelmű amúgy.


Hirtelen a semmiből feltűnik egy átlagosabbnál jobban kinéző fiatal srác. S mindent elér, amit el lehet.

Rengeteg lány rajongott anno érte, a rádiók is őt nyomták egész nap és az egész nem akart elmúlni.

Jöttek a zenék és folyamatos siker, siker, siker.


Az emberek meg irigyek.. sajnos ez van.

Egyértelmű, hogy a két véglet jött be. Vagy utálták vagy imádták.

Akik meg utálták azok tipikusan irigyek voltak.. vagy mentek a hullámmal.

2018. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a többiekre is elmondható ugyanez a hirtelen siker.
2018. szept. 5. 13:11
 4/9 Mojjo ***** válasza:

"Direkt csak fiúkat említettem"


Oké, akkor vagy valamelyikünk szemével vannak bajok, vagy valami (valaki) nem az, aminek látszik: [link]


Egyébként meg régebben a BSB, főleg a Nick Carter (?) gyerek pont ugyanez volt, de Justin Timberlake is még az N Synces idejében. Justin Bieber is csak évekkel ezelőtt volt az elrettentő példa, amikor ő volt a tinilányok bálványa. Mindig az adott korszak popnyálgépe a kiszemelet, szóval nem tudom, miről is beszélsz.

2018. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, az S Clubot utólag raktam bele, mert akartam még egy régebbit bele, így változatosabbnak éreztem. De jogos a kommented.


Timberlake a gyerekkoromban robbant be, nem igazán emlékszem,hogy ekkora közutálat övezte volna, a fiúk részéről sem.

2018. szept. 5. 14:52
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha mégis igazad van, és csak az én tapasztalatom más, akkor az se túl vidám. Mert akkor ezek szerint Justin Biebert is egyszer "nagynak" fogják tartani? Én azt hittem, eltűnik majd, de Timberlake-ről is manapság úgy beszélnek, mintha hú de tehetséges lenne.
2018. szept. 5. 14:54
 7/9 Mojjo ***** válasza:

Nem tudom, mennyire voltál gyerek a BSB meg N Sync idejében. Én gimnazista voltam és elhiheted, ők voltak az akkori Justin Bieber. Meg a Shy Guys, meg a VIP, ha magyarok közül nézelődünk.


Amúgy egyrészt Timberlake egy jó ideje leginkább filmszínész, nem pedig énekes, másrészt a tinicsajok nyálas bálványa szerepet átvették mások, így ebből a szempontból az énekesi karrierje is lényegtelen.


Mostanában én úgy sejtem, inkább a K-pop fiúbandák viszik ezt a szerepet, nem a nyugati sztárok. A Jónás testvérek is már a múlt ilyen téren, Shaw Mendes fénye pedig elhalványul mondjuk a BTS-es fiúk mellett.

2018. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én általános iskolás voltam akkor, és az is lehet, hogy iskolája válogatja.:) Nálunk nem volt olyan ciki,de gimiben biztos az volt.
2018. szept. 5. 15:47
 9/9 Mojjo ***** válasza:
@8: Nyilván általánosban Justin Bieber sem volt ciki a maga idejében :)
2018. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!