Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Stone Sour album?

Figyelt kérdés

Június 25.-én ott voltam és láttam Őket a Barba Negra-ban és nagyon megtetszett Corey Taylor ez a zenekara is. Előtte nem hallgattam a zenéjüket, talán csak a Through Glass-t hallgattam meg egy párszor amikor belebotlottam a youtube-on, de semmi több, bár arra elég volt, hogy felismerjem a koncerten, hogy ez bizony az a dal lesz, de nem több. Csak a Slipknot-ot hallgattam a két zenekar közül, de azt nagyon, felé is a 2015 február 5.-i küzdőteres koncert sodort erősen, de ott már jóval több dalt ismertem és szerettem már a koncert előtt is, mint most a Stone Sour-nál. Hatalmas Slipknot és Corey Taylor rajongó vagyok, és most már a Stone Sour is megtetszett, nem igaz ez az ember, hogy mindkét zenekarában ilyen tehetséges és ilyen teljesítményt nyújt.

A koncert óta, az utóbbi egy hónapban nagyon sok Stone Sour hallgattam, egyszer végig is hallgattam a teljes diszkográfiájukat, utána meg rengetegszer darabokat, illetve egy-egy teljes albumot hallgatva. Így már jóval többet tudok, és több tapasztalatom van róla.

Most már kikörvonalazódott a fenti kérdés válasza számomra, és szerintem a Come What(ever) May albumuk a legjobb a részemről szentháromságban lévő Audio Secrecy-vel és a House of Gold and Bones part 1-el.

Mindkettő nagyon kevéssel van lemaradva az első helytől, de talán az Audio Secrecy van közelebb az első helyhez.

De a Come What(ever) May számomra a legjobb, szinte összeillenek a dalok, és abban a sorrendben ahogy fent vannak, szinte már koncepciós albumról beszélünk. És persze maguk a dalok amik rajta vannak, pl. 30-30-150, a címadó dal, a Through Glass, vagy a Zzyzx Rd. Ez utóbbit osztottam meg face-n amikor is már egy hete külön voltunk a barátnőmmel mert szakított velem, nemrég bevallotta, hogy még aznap este meghallgatta, és sírt rajta. Azóta újra együtt vagyunk ;)

Nektek melyik a kedvenc Stone Sour albumutok? És hol találok róla még érdekességeket, plusz infókat a wikipédián és a webes kritikákon (shockmagazin, passzió stb.) kívül?



2018. júl. 29. 12:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!