Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik az a zene amelyikben...

Török Maja kérdése:

Melyik az a zene amelyikben csajok énekelnek őrűltnek kinézve és egy srácot akarnak?

Figyelt kérdés
A zene ,olyan 2010-2015-re tehető és nagyon régen hallottam.Annyira emlékszem hogy lányok enyhén magas hangon éneklik azt hogy "baby ash on you" (valószínűleg ennek nincs értelme de kicsinek ez maradt meg) és egy csávót kergetnek/akarnak.Sajnos nem emlékszem többre! :/

#zene #őrült #csaj banda
2018. júl. 6. 19:47
 1/5 anonim válasza:

Uuuhhh nagyon ismerős a klip sztorija...

Talán little mix (??)

Hányan voltak lányok, hogy néztek ki nem emlékszel?

Nagyon szeretnék segíteni, mert velem is volt már ilyen, hogy elfelejtettem a zene címét és nagyon idegesítő tud az lenni.

2018. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos foggalmam sincs,csak annyi hogy többen voltak..lehet little mix de én nem találtam velük kapcsolatban hasonlot,vagy csak béna vagyok
2018. júl. 6. 20:41
 3/5 D.Dalma123 válasza:
The Pussycat Dolls- Hush,Hush,Hush,Hush
2018. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#3-as az nem az a szám, mert abban nem kergetnek csávót, nem néznek ki őrültnek és az a zene 2009-es.
2018. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Esetleg Katy perry: h n cold

Nekem ez ugrott be :D

2018. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!