Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » XXXTENTACION jó rapper volt?

XXXTENTACION jó rapper volt?

Figyelt kérdés
2018. június 18. halt meg! Nyugodjon békében!
2018. jún. 20. 07:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#12

az, hogy milyen körülmények között nőtt fel valaki, nem mentség a viselkedésére. megmagyarázza, de nem menti fel semmi alól.

"Majd én is szálljak rád,és kezdjem el papolni hogy milyen rossz dolgokat csinált az xy (egyik közelebbi hozzátartozód aki meghalt/meg fog)?"

nyugodtan, és egyet fogok veled érteni. mások ütlegelése megvetendő.

2018. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Valóban nem mentség semmi rá, én sem értem. Képzelheted csinált sokkal durvább dolgokat is egy két ütlegelésen, fölösleges angyalnak képzelni, környezete megkövetelte. Ettől függetlenül szerettem munkásságát és megbánta a tetteit.
2018. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
67%
#6, ne hasonlítsad pumpácskához mert 2 egymástól eltérő, teljesen más stílusú zenéket alkottak barátom:D
2018. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Én személy szerint nagyon de nagyon szerettem. Annyira hiányzik :(

Oké, nem tetszik, akkor miért válaszolsz a róla szóló kérdésekre? Vagy ha ennyire muszáj az életével törődnöd, akkor miért nem lehetne utána nézni a dolgoknak és azután leírni valamit? Megváltozott X. Az utolsó videóklippje is arról szól, hogy hogy győzte le a benne lakó démont (Sad)

Remélem, ha meghaltok rólatok is ilyen ,,szépeket" fognak mondani...

Csak hagyjuk, hogy nyugodjon békében 💔. Soha nem fogom elfelejteni.

2018. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
25%
Ő volt a vilag legjobb rappere barki barmit is most meg egy ilyen mint o sosem lessz😥 R.I.P. X
2019. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Rossz rapper volt.Valojaban csak az áldepis tinik hallgatták
2022. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Az összes tencion fant lepontoztam!!!!
2022. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Sírjatok tancon fanok!!!!
2022. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!