Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » XXXTENTACION jó rapper volt?

XXXTENTACION jó rapper volt?

Figyelt kérdés
2018. június 18. halt meg! Nyugodjon békében!
2018. jún. 20. 07:05
1 2
 1/18 anonim válasza:
69%
Szia! Sztem annyira nem volt jó rapper. És elvileg fake hír volt de ha nem akk RIP
2018. jún. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szerettem. Anno meghallgattam a 17-t, mert egy haverom azt mondta, hogy annyira nem is rossz, meg még azon kívül hallottam pár dalát, de nagyon nem jött át. A dalait félkésznek, az előadásmódját erőtlennek, a kiállását idegesítőnek tartom, a reputációjának meg azon részével, hogy mennyire egyedi, meg úttörő volt, szimplán nem értek egyet, mert szinte minden egyedinek tartott vonására tudnék mondani valakit, aki korábban (és szerény véleményem szerint jobban) csinálta ugyanazt.

Emberként pláne nem kedveltem, de nem szeretek képletesen szólva más "sírján táncolni", csak azért, mert elítélem a tetteit. Senki nem érdemli meg, hogy 20 évesen meggyilkolják. Tudom, klisé az "előtte állt az élet" duma, de tényleg durva belegondolni, hogy valaki nem éli meg a jelenlegi koromat...


#2 "nem szeretem a rappet, tehát szerintem nem volt jó rapper" - Briliáns logika. Vastaps.

2018. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
2018. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem unjátok még? Nem, hulladék rapper volt.
2018. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem volt jó rapper.

Nem kell mindenkit felmagasztalni, aki meghal.

2018. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem volt jó. Kevésbé ismert rapperek is jobbat tudtak nála nyújtani. A többi hozzá hasonló rapper is kuka pl. Lil Pump...

Több egyéb másik rapper is kritizálta az ilyesféle divathuszárokat, egyik sem volt pozitív.


Persze akinek tetszik az hallgassa, de vannak jobbak is, és közel nem érdemel annyi figyelmet mint amennyi van neki. De azért nem volt rossz arc, csak szar zenész. Szegénykét kilyukasztották. Ez van. Jön majd másik.

2018. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

"De azért nem volt rossz arc"


LOL

- Úgy megverte a terhes barátnőjét, hogy az megvakult egy időre.

- Majdnem agyonvert egy meleg férfit és ezzel dicsekedett egy interjúban.

- Betörés és rablás miatt már korábban is ült.


Valószínű, ha nem hal meg, évtizedekre lecsukják.

2018. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Én nem voltam oda érte, 2-3 zenéjét hallgatom.

Szerintem,egy "divatsztár" volt, az volt a menő, ha hallgatod(mint pl. Lil Pump). Sokan nem tudtak róla semmit, de adták,hogy fanok.Tisztelet a kivételnek, van olyan aki tényleg szerette, és az ne vegye magára!



Nyugodjon békében!

2018. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon szerettem a régia számait, az újakat már nem. Szerintem tehetséges volt, nem véletlenül lett ennyire népszerű, mindenképpen a souncloud rap legfőbb úttörője volt.
2018. jún. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
52%
Borzasztóan tehetséges volt.2 éve már követem,szóval úgy beszélek róla.Egyáltalán nem volt divat meg ilyenek.Most egy csomóan vallják magukat fannak,csak hát közben semmitsem tudnak róla.Tény,nem volt jó ember.De hát akivel már kiskorában kicseszik az élet,attól MINIMÁLISAN lehet érteni hogy miért ilyen..Ugyan már.megverte a "terhes" barátnőjét.."terhes".. csak akkor hol is van a gyerek?🤔🤔Plusz ha a bíróságnak nem volt bizonyítéka,akkor neked tuti van rá.Nekem személy szerint sokat segített.Különleges ember volt.És a rajongóival is eszméletlenül kedves.Borzasztóan közvetlen.Szóval akik halála után is jönnek a "megverte terhes barátnőjét" stb kommentekkel,annak üzenem:Majd én is szálljak rád,és kezdjem el papolni hogy milyen rossz dolgokat csinált az xy (egyik közelebbi hozzátartozód aki meghalt/meg fog)?Neked is roh@dt jól esne,bíztos.Nem utolsó sorban miért nem emeli ki senkise,hogy sokszor jótékonykodott?Nemmellesleg oda indult volna,ha nem ölték volna meg..💔
2018. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!