Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismét egy: Mi a szám címe...

Peccat kérdése:

Ismét egy: Mi a szám címe kérdés? .

Figyelt kérdés

Csakhogy ez a feladvány roppant nehéz, mert nincs a leírásban, még csak nem is youtube videó alól kéne a zene, hanem innen: [link]

A helyes megfejtő szóbeli vállon veregetésben részesül



2018. máj. 1. 22:29
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] a helyes link
2018. máj. 1. 22:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Ott rohadna meg ez a zene ahol van!!!!!!!!!!!

Ismerem ezt, csak nem jutott eszembe a címe. Pár napja YT-on is meghallgattam, de rajta van a winyómom is. Mivel nem volt kedvem áttúrni majd 2 TB zenét, ezért az előzményekben kezdtem keresni, ekkor még nem jutott eszembe, hogy a YT-on hallgattam. Kb fél óra keresés után kapcsoltam. Na akkor irány a YT. Itt még egy óra keresés. Inkább nem is részletezem...


https://www.youtube.com/watch?v=hDuVQhVqtmc


Szóval írjad csak szépen oda lefelé, hogy szóbeli vállon veregetést kaptam!!!!!!!!


Szerencséd, hogy felidegesítettem magam, hogy nem jut eszembe az a nyomorult cím, mert egyébként nem kerestem volna meg. :-D

2018. máj. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Jár bizony a vállveregetés ;)!!!

A jó Isten tartsa meg a jó segítőkészségedet! El sem hiszed, mennyire tetszik ez a zene, nagyon boldoggá tettél.

2018. máj. 2. 19:00
 4/6 Max0007 válasza:
Shazam a barátod. Vagy Midomi ha éppen nincs okos telefonod.
2018. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Shazammal próbáltam, a Midomit meg nem ismertem. De igazából már rég megvan a zene!
2018. okt. 26. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez valami francia nem? Csak valami kiscsaj enekelte egy orosz tehetseg kutatoban Sergey Lazarev ki is rakta tavaly :D
2019. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!