Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Digitális zongora tulajdonosok...

Digitális zongora tulajdonosok! Normális, hogy a hangszerem hangszóróiból bekapcsolást követően sistergő alapzaj hallható?

Figyelt kérdés

Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor a TV-ben nincs adás, vagy mint amikor egy hangszóró max hangerőre van állítva, és nem szól más, csak az a sistergő alapzaj.

Eléggé halk a jelenség, de csukott ajtónál,ha nincs más háttérzaj, elég zavaróvá válik, rontja a felhasználói élményt.

Ha a fülest rádugom, akkor nem zúg (sem a fülesben, sem maga a zongora). És am a dolog a hangerő állapotától független (tehát halkan és hangosan is produkálja).

R

Ez egy új Roland FP-30-as zongora, mivel az átvétel napján már észrevettem a zúgást, meg is írtam nekik a panaszomat,de félek, hogy csak én reagálom túl (bár mások szerint is zavaróan hangos ez a zúgó hang).

Azt szeretném kérdezni, hogy a ti hangszeretek hangszóróiból is jön ilyen sistergő halk alapzaj, ha be van kapcsolva a zongora, vagy ennek tényleg nem szabadna ilyet csináni?



2018. jan. 27. 16:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!