Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még rajtam kívül...

Vannak még rajtam kívül huszonéves lányok akik szeretik a kpopot?

Figyelt kérdés
Kicsit furának érzem magam mert 24 éves nő vagyok és nagyon szeretem a kpopot,érdekelne hogy vannak e sorstársaim,kicsit egyedül érzem magam ezzel :/ jó lenne ha tudnék barátkozni még ilyen emberekkel.

2017. aug. 26. 13:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Ki az Oppád? :) :D Kíváncsi vagyok.
2017. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én 19 éves vagyok, és már 9 éve szinte csak kpop-ot hallgatok és én is eléggé egyedül szoktam magam érezni ebből a szempontból.Mikor látom a 12-14 éves lányokat akik szintén kpop-ot hallgatnak és nem nagyon tudnék velük "viháncolni" vagy ilyesmi...

Mondjuk a négy fal között néha velem is előszokott fordulni, de sebaj :D

2017. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ncskcsk ***** válasza:
100%
11. válaszoló: hát nem oppa igazából, csak általánosságban írtam oppát, mert a fiataloknak nagyon sok idol már oppa X_D. Am. Taemin (SHINee) fan vok :)
2017. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30 éves 2 gyerekes annyuka vagyok és kb 9 éve szinte csak azt hallgatok 😁
2017. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Elég sokan vagyunk úgy látom :) jó tudni hogy nem vagyok egyedül ezzel a kpop imádatommal :D
2017. szept. 15. 09:03
 16/17 anonim ***** válasza:
Hű, ez de jó, örülök, hogy vannak velem egykorúak is. Kicsit úgy éreztem, hogy kilógok a sorból a 23 évemmel. Sajnos a környezetemben nincs senki, aki szeretné a műfajt. Ha lenne kedved, ismerkedhetnénk. :)
2017. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és én is imádom a k-popot :D
2018. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!