Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sokminden a twenty one pilotsr...

Sokminden a twenty one pilotsról? (Olvasd el lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsánat a fentiérd de kell a kérdésben kérdőjel legyen és amiket kérdezek az nem fér a fenti négyzetbe

Szóval, az utóbbi időben nagyon megszerettem a top-ot és mindent amit tudtam elolvastam róla a neten de még vannak kérdéseim. Pontosan 5db. ((Azért nem külön írom mert akkor mindig 30 percet kéne várni és az túl sok 😂😭)


1. Mit jelent az 1922. December 16.?


2. Miért hívják a fanok "fren" -nek egymást? Az nem friend? De akkor mindenki rosszul irja?!


3. Mit jelent az hogy clique, illetve skeleton clique? (Azt tudom hogy csoportod de a szó maga.)


4. A negyedik hogy van-e magyar csoport nem facebookon hanem mondjuk instagrammon, vagy csak úgy privátban egy ember, sajnos nincs facbookom és "élőben" (😂) nincs egy darab tøp-szerető barátom sem szóval tudtok valamit mondani?


5. Miért olyan fontos Tyler-nek a "kitchen sink"



+1: Najó ez hülye kérdés de Tyler meg Josh miért nem melegek és járnak eggyütt? 😭😭😭😭



2017. aug. 9. 16:53
1 2
 11/11 Vanben02 válasza:
2.-Van egy számuk, a Coconut Sharks In The Water, amiben friends helyett azt mondják frens, gondolom emiatt kezdték el a fanok.
2019. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!