Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sokminden a twenty one pilotsr...

Sokminden a twenty one pilotsról? (Olvasd el lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsánat a fentiérd de kell a kérdésben kérdőjel legyen és amiket kérdezek az nem fér a fenti négyzetbe

Szóval, az utóbbi időben nagyon megszerettem a top-ot és mindent amit tudtam elolvastam róla a neten de még vannak kérdéseim. Pontosan 5db. ((Azért nem külön írom mert akkor mindig 30 percet kéne várni és az túl sok 😂😭)


1. Mit jelent az 1922. December 16.?


2. Miért hívják a fanok "fren" -nek egymást? Az nem friend? De akkor mindenki rosszul irja?!


3. Mit jelent az hogy clique, illetve skeleton clique? (Azt tudom hogy csoportod de a szó maga.)


4. A negyedik hogy van-e magyar csoport nem facebookon hanem mondjuk instagrammon, vagy csak úgy privátban egy ember, sajnos nincs facbookom és "élőben" (😂) nincs egy darab tøp-szerető barátom sem szóval tudtok valamit mondani?


5. Miért olyan fontos Tyler-nek a "kitchen sink"



+1: Najó ez hülye kérdés de Tyler meg Josh miért nem melegek és járnak eggyütt? 😭😭😭😭



2017. aug. 9. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1-Nem tudom, ez azthiszem valami twitteres teória (megint)

2-Úgy tudom azért, mert Ty így ejtette egy dalban de lehet tévedek

3-Skeleton az csontváz. Gondolom a csontváz jelmezből és tematikából ered ami Tylert képviseli (Josh UFO^^)

4-Nemrég volt egy magyar csoporttalálkozó. Egész sokan voltak (sajnos én nem magyarországon élek) de ez facebookon volt meghirdetve de ha "Hungarian skeleton clique" néven keresed lehet twitter és insta acountja is a csopinak, ezt nem tudom.

5- Erről is csak teóriákat tudok. Nem mondja soha sem a tetkói jelentését, sem a dalét, de mondták páran hogy egy öngyilkossági kísérlethez van köze amit nem akarok tudni egészen addig amíg Ty meg nem erősíti. (Ami remélem nem jön el)

+1-Mert nem úgy születtek. De ha jól tudom mindketten toleránsak ilyen szempontból és elfogadják a másságot. Josh-al az egyik rajongó például egy melegbárban fotózkodott amikor Halsey-vel ott jártak.


Tudom, nem volt teljesen hasznos de hátha válaszolnak mások is és én is okosodom

2017. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy az utolsó kérdés az nem volt komoly csak viccből irtam.
2017. aug. 10. 08:01
 3/11 anonim válasza:
89%

Gondoltam leírom még pár válaszra a kérdést amit az előző válaszadó nem tudott megválastolni és én is tudok :D

1. Ha jól tudom az a dátum az amikor az a repülő zuhant le amikor meghalt a 21 pilóta,nem vagyok benne biztos.

2. Ezt igazából én se tudom,azt hiszem Tyler meg Josh mindig is így mondta :D

3.A fanokat hívják Clique-nek

+1. Régen én is nagy Joshler shipper voltam és se Jennát se Debby-t (Josh ex barátnője) nem szerettem :D Mára már megtanultam.hogy az csak sima barátság és brománc ami köztük van,és szerintem Tyler nem lenne akkora seggarc,hogy Jennnával házass lenne úgy,hogy szereti Josh-t. Én igaz abba a hittbe élek,hogy Josh bi vagy meleg,mert fura azóta nem jött össze senkivel és elég rég szakítottak Debby-vel.

2017. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Josh nem meleg. én ennyit tudok biztosan
2018. jan. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

+1 Tyler biztos nem érez vonzódást Josh iránt, de van egy teória ami szerint Josh meleg, de csak feltételezés és remélem nem igaz. Ez a feltételezés: Josh titokban a Panic! At The Disco énekesével, Brendon Urie-vel van szerelmi kapcsolatban.


Ha megnézitek, Brendon szingli, és Josh is. Ez természetesen nem vonja azt maga után, hogy melegek, de közös kép is van róluk.


[link]


[link]


[link]


Engem ezek a képek elég gyanakvóvá tettek(de remélem nem melegek merrt ők ketten a világ 2 legcukibb emberei) de én elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. 17L

2018. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ha Brendon szingli akkor mi van Sarah-val? :D elváltak, vagy mi?
2018. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 LakatosKrisztofer válasza:
Miért lenne Josh Dun meleg? Azért mert Néha raknak ki vicces képeket? Ő nem azért csinálja mert ilyen ez csak Poén emberek POÉN meg volt Josh Dun- barátnője szóval fejezzétek be ezt a hülyeséget hogy meleg.
2018. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Emberek fejezzétek már be ezt a melegezést.

Amit tudni kell,hogy Josh és Tyler hatalmas formák,nagyon eltudnak hülyülni mindenen és CSAK BARÁTI viszony van köztük.

Igen,én is látok olyam videokat,hogy Tyler vagy Josh megöleli a másikat,de úgy néznek egymásra mint a testvérek és nagyon szeretik egymást(mint barétok,legjobb barátok!).

Egyébként nem értem miért lenne azért meleg mert nincs barátnője...

Édes istenem..

Ha valakit érdekel(én így tudom):

Debby és Josh azért szakítottak mert sokat utaztak és nem bírták a távkapcsolatot.

Ezek után sokat találkoztak,ezt onnan lehet tudni,hogy egyszer a közösségi oldalaikra ugyanarról a cukrászdaasztalról tettek ki képet szóval találkozgattak.

És elv. Josh ezért nem tudott új kapcsolatba kezdeni mert közben ugye Debbyvel találkozott és gondolom mégis fájt neki mert nagyon szerették egymást.

+azzal a csávóval akit írt az egyik kommentelő vele is csak barátok.:)

Szóval nyugodtan abba lehet hagyni,hogy meleg.

mert azon kívül,hogy láttok egy-két poénos képet az nem azt jelenti,hogy meleg.;)

Minden csak POÉN!

2018. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

+Brendon Urie megházasodott,miért házasodott volna meg ha meleg?:D

Logika pls:D

2018. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem Brendon meleg.
2018. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!