Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mindani top 5 vagy...

Tudnátok mindani top 5 vagy 10 legnépszerűbb zene stílusokat?

Figyelt kérdés

Konkrét problémám az hogy az adott stílus mellé konkrét adatok kellenek:

Hányan kedvelik avagy a világ populációjának hányad része kedveli az adott műfajt meg ehhez hasonlok. Én nem kaptam semmilyen konkrét adatot,jó volna ha valaki tudna szolgálni egy linkel,vagy bármi.



2017. jún. 4. 16:01
 1/4 anonim válasza:
58%

Roch

Jazz

Heavy metal

Blues

Country

Klasszkius

Pop

Reneszánsz

Reggae

Rap

2017. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Huh. Ez több szempontból is lehetetlen. Egyrészről a népszerűséget globálisan vagy regionálisan néznéd? Hány hallgatótól számít valami népszerűnek? Műfajok, stílusok vagy alműfajok érdekelnének? És a legfontosabb: mi alapján lehetne megállapítani, hogy ez műfajt hányan hallgatnak? Amíg a népszámlálásokon nincs erre vonatkozó kérdés, addig ezt nehéz lesz összegyűjteni.


Az egyetlen dolog, ami eszembe jut az az, hogy szétnézel a Rate Your Music listáján és megvizsgálod, hogy mondjuk az első 1000 albumban mely műfajok milyen arányban fordulnak elő. De értelemszerűen ez sem a hallgatók számát mutatja meg. Meg ugye további problémákat vet fel a dolog: nem mindenki értékeli a zenéit, nem népszerűség, hanem minőség alapján mennek az értékelések és hasonlók.

[link]


Még szétnézek azért, mert lehet, hogy voltak ilyen felmérések.

2017. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak a főbb műfajok,s globálisan. Azért köszi!
2017. jún. 5. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a pop a legkedveltebb.Utánna a Rock,Metal és a Rap,R&B..
2017. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!