Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik színben tetszik ez a...

Melyik színben tetszik ez a gitár?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi vagyok az egyéni véleményetekre. Esetleg megírhatnátok azt is, melyiket tudnátok legjobban elképzelni egy lány kezében. Tökéletesen döntésképtelen vagyok, nekem az összes nagyon tetszik. :)


2010. máj. 16. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem is epiphone les paulom van, csak nekem egy jobb fajtából:D és nekem ebony színű (fekete:D)

ezek közül azért nem vennék mást, csak feketét, esetleg fehéret, mert pl az alsónak nagyon tetszene a színe, ez a cherry sunburst, ha tehetném, lecserélném a gitáromat olyanra, de ezek a gitárok nem feltétlen hasonlítanak teljesen az eredeti les paulokra. Koptató sincs rajtuk alapból, meg a festés kicsit másabb, és ha ilyenből veszel mondjuk az alsót, akkor az fog lejönni, hogy ez csak egy gagyi utánzat. A középső még egyedinek tűnik, vagymondom, fekete illetve fehér az, ami nekem tetszik:D

2010. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
viszont, most olvastam végig, lány kezében én most a fehéret, vagy a bordót tudnám elképzelni:D de persze ez a lánytól is függ:)
2010. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

A fekete gitárok gyönyörűek, az akusztikusom is az, de abszolúte tele van vele a hócipőm. Nekiesek bútorápolóval, szívem-lelkem beleteszem, órákig polírozom... aztán fél percen belül ugyan olyan porcicás, mint tisztítás előtt. Mármint a többi gitár is, de ezen a színe miatt meg is látszik...

Egyébként nekem is a cherry sunburst a szívem csücske, de hasonló okok tartanak vissza, mint amiket említettél. A fehér volt az eredeti elképzelésem, könnyen lehet, hogy a döntésnél is oda kanyarodok vissza. :))

2010. máj. 16. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
csakis a fehér!
2010. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a fekete, akkor az alsó sunburst tetszik nekem a legjobban.
2010. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fekete a legszebb, aztán az a piros vagy vörös vagy milyen.
2010. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én nem vennék 150 alatt Cort-on kívül mást...


18L

2010. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Daweee000 ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem vennék Epit ebben az árkategóriában. Ha Les Paul, akkor az ott kezdődik hogy Vintage V100, csak sajnos 2szer annyiért, de te tudod. Egyet értek az előttem szólóval, a Cort jó gitárokat csinál az olcsóbb árkategóriákban is, érdemesebb lenne valami olyasmit nézni. Ha maradsz ennél az Epi-nél, akkor talán a legalsó, az hasonlít leginkább egy Les Paul-hoz. (úgy ahogy)
2010. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Semmi gáz, első villanygitárnak nekem megfelel. Szánhatnék rá többet, csak nem akarok. Majd ha guitar hero leszek... ;)

Alapvetően jó véleményeket olvasok róla, számomra is biztosan megfelel. Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 18. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!