Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lefordítaná nekem valaki...

Lefordítaná nekem valaki ennek a szövegét?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=iLxyHEcZU8Y


Előre is köszi!


2010. máj. 16. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy kifejezed magad, az a tiéd, és mondhatom, hogy természetesen jön*2, azt követed, amit belül érzel, ez megérzés, nem kell próbálgatnod, természetesen jön*2, és eláll tőle a lélegzetem, te vagy a mennydörgés, én a villámlás, és imádom, hogy tudod, ki vagy, nekem ez izgató, amikor tudod, hogy annak szánod, minden természetesen jön*2, ha velem vagy baby, minden természetesen jön*2, megvannak a módszereid, hogy beindíts, a természet ereje, az energiád, természetesen jön*2, és eláll a lélegzetem attól, amit teszel, olyan természetesen, te vagy a dörgés és én a villámlás, és imádom, hogy tudod, ki vagy, és nekem ez izgató, amikor tudod, hogy annak kell lennie, amikor összeütközünk, szikrákat szórunk, ha a szemembe nézel, eláll a lélegzetem, stb.
2010. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!