Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallotátok Greyson Michael...

Hallotátok Greyson Michael Chance Paparazziját? Többiek véleménye? Link

Figyelt kérdés

Lady Gagát nem szeretem, de annyira jó hangja van a gyereknek *_______* 12 éves, és mélyebb hangja van mint a "16" éves Justin Biebernek xDD

http://www.youtube.com/watch?v=xpWRE0kUkOU&feature=player_em..


2010. máj. 14. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj mi ma ezt hallgattuk suliban, először amikor hallottam, azt hittem, valami nő énekli, aztán odamentem és leesett az állam, amikor láttam a videót : D Nagyon durván jó *-*
2010. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó szerintem is :D tehetséges a gyerek az biztos :D
2010. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Justin Biber meg egy kalap sz*r.. szerintem :D rajongók bocs...
2010. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
baromi jó, nekem nagyon tetszik :) úgy örülök, hogy vannak még igaz tehetségek a világban :)
2010. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
ez a gyerek totál justin bieber 12 éves "változata"!!! sztem ő is egy mocsk*s hülye b*zi, mint justin bieber! de még a frizurája is ugyanolyan!!!! elnézést, akiket megbántottam, én szókimondó vagyok, kiállok a véleményem mellett! xD
2010. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó:ez is vélemény xd de azért jb-nek kislány hangja van, neki meg 12 évesen elég jó. amúgy minden 2. srácnak ilyen haja van:D
2010. máj. 22. 20:13
 7/9 anonim válasza:

Úúú, nagyon tud a gyerek. =]


17:11-es, te meg ne irtsd az agysejtjeidet, mert látom, hogy már így is nagyon kevés maradt.

2010. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olvastam a BRAVOban róla, mondom megin egy ilyen sz*r, de rákerestem, hát nagyon durva o.O Veri az eredetit-.-

Amúgy Justin Bieberhez ne hasonlítsátok, mert ez sokkal jobb, Justin 2 hangot nem üt le egy zongorán, ez meg egyszerre énekel és K*rva jól zongorázik. Marha jó a gyerek:)

2010. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem semmi.:D
2010. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!