Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki felismeri a zenét amit...

Valaki felismeri a zenét amit bevagtak ala?

Figyelt kérdés

[link]


Magam is megprobaltam kiragadott hallott szöveg alapján rakeresni de nem sikerült pedig nem most halottam először. Szlovéniában adta az egyik radio csak aztán nem találtam meg a lejátszási listát. Volt már h egy szovegfoszlany alapján mégtalaltam mas zenéket de most csak azért nem megy mert nem hallom teljesen a refrent v a szöveget. Ha valaki ismeri az kérem segítsen. Ez egyszer mar működött itt Gyakori kérdéseken.



2017. ápr. 20. 03:10
 1/5 TR75 ***** válasza:

Ella Henderson - Ghost

[link]

2017. ápr. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most már csak 1 zene van amit meg kellene találnom de azt mar régen hallottam utoljára
2017. ápr. 20. 15:10
 3/5 TR75 ***** válasza:
Miben hallható? Vagy esetleg valamire emlékszel belőle?
2017. ápr. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Először és kb utoljára is a radioban hallottam 2x is ha jól emlékszem. Annyira emlékszem biztosan h egy no és egy férfi is énekel benne. A szöveg refrenje is megvan csak sajnos úgy ahogy hallottam és nem úgy ahogy mondjak. Szerintem meg gimi előtt volt úgyhogy kb 7 vagy több éve nem hallottam. Ha viszont tippelnem kellene akkor azt mondanám h Rihanna lehetett a női énekes de nincs kizarva h Perry vagy Goulding volt bar nem igazán vagyok képben h melyik eladó mikor robbant be a koztudatba. Valószínűleg azt fogom csinálni h az osszes dalt meghallgatom toluk. Amúgy is mindig akkor találom meg a keresett dalokat amikor nem számítok rá. Azért köszönöm a segítséget.
2017. ápr. 21. 14:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam Pinket talán még ő is lehet bar az énekesnő hangjára annyira nem emlékszem.
2017. ápr. 21. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!