Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudto írni punk számokat/előad...

Tudto írni punk számokat/előadókat?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy pl. a Green Day is az, ez igaz?

Annyiféle zenei műfaj van, hogy én már teljesen összezavarodtam.



2017. márc. 30. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, a Green Day punk-rock zenekar, meg akiket én ismerek még az Alvin és a Mókusok(igen, van egy ilyen nevü magyar punkzenekar xd). Egész jók amúgy.
2017. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A punk eléggé szerteágazó és sokat vitatott műfaj. A Green Day-t a pop punk halmazba szokás tenni a Blink 182, Sum 41, Weezer és társaik mellé, de szerintem ők ennél a három zenekarnál azért ambiciózusabbak. Ha a nagy punk klasszikusokra vagy kíváncsi, ajánlom a Ramones-t, The Clash-t, Sex Pistols-t, Dead Kennedys-t. Vannak még olyan alműfajok, hogy post-punk, mert hardcore punk, pl. Fugazi, The Fall, Minor Threat... Írnék modernebb zenekarokat, mint a Billy Talent, a Brand New, vagy a Rancid, de valaki tuti a torkomnak esne, hogy azok nem is igazi punk, én meg már őszintén szólva elvesztettem a fonalat, tényleg annyi véleményt hallani. Kurt Cobain szerint a Nirvana is punkzenekar volt.
2017. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hétköznapi Csalódások
2017. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Rise Against hol marad? :)
2017. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Higgany ***** válasza:
Ska-p, Operation Ivy, Nofx, The Offspring, Aljas kúszóbab, C.A.F.B., Aurora, Macskanadrág, Fürgerókalábak, Kötelező közhelyek amik hirtelen eszembejutott
2017. márc. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tom Benko ***** válasza:
Qss, CPG, Tizedes meg a többiek, G.e.c.i.z.ő.k (pontok nélkül, csak a gyk csúnyanézője mindig fennakad rajta), Tekintetes úr...
2017. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
előadók:green day ramones zene:blitzkrieg bop boulvard of broken dreams hooliday american idiot basket case
2017. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

A győri Auróra! Viszlát Iván, Előre k...k, gengszterek,

Keserű cukor albumok pl. Egy kis anarchia 1-2., Másvilág,

Élő halott, Hello miszter, Előre k...k, gengszterek,

Munkanélküliek dala, Bevadulok néha, Köpök rá, Ismerem a maffiát, Hideg zuhany, Doki, Éneklő kutya stb. című dalok.

2017. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Fegyelem, T-34, Invázió '84, Razzia, Kretens, Auróra Cirkáló, Marina Revue, 88-as csoport, Razzia, Romantic Front, Anyátok, Kisangyal, Rottens, Egri Csillagok, Egri Bikavér, Biztonsági tanács, QSS, ETA, Új élet, Dekadens, Modells, Rés,
2017. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
MP40
2017. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!