Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen következménye lehet,...

Milyen következménye lehet, ha én youtube-ról leszedett rap instrumentalra (alapra) énekelek?

Figyelt kérdés
Tehát csak a szöveg saját, az alap az youtube-ról van. 16/L
2010. máj. 6. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Általában ennek az a következménye, hogy kikerül a [link] oldalra.

Semmilyen körülmények között nem ajánlom :)

2010. máj. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

XXD XD


[link]

2010. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Felkerült.

és akkor mi van?

a sok kis 13éves bögyörö majd jól kiröhögi?

2010. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha nem kéred el attól aki csinálta/feltöltötte és rájön, esetleg elküld a jó k*rva anyádba:D Amúgy meg semmi mert sztem mindenki tisztában van vele, hogy youtuberól akármikor leszedheted akármelyik videót..
2010. máj. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az a következménye h Rap fan vagy:D ésmég azis h Adj 1 MSN-nt privibe :P '^^.
2010. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

hat nem tudom honnan szednel le youtube-rol instrumental verziot, nem hiszem hogy barmilyen eloado/producer szo nelkul hagyna, vagy a youtube, hogy ilyen muvek felkeruljenek, ha mar rap-elni akarsz mindenkepp egy kis alapozas nem art enek/zene teren, ha profin szeretned uzni.


30/F

2010. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

YouTubeon vannak instrumentalok, igen. Szerintem semmi baj nem lehet belőle. Pl. Doctor Darling Riddimre csinált Copy Con számot. Nem hiszem, hogy aki csinálta attól kérte volna el :D (Ragga Ragga Ragga amúgy a szám címe.)


Off*


A Napiszar bekaphatja. Unalmas, sablonos, és ha már valaki is megmer szólalni, felrakják. Puruttyát se nagyon nézek, de annak még van gerince... valamennyire... NapiSZAR... hm. igen... mint a név, annyit ér a honlap is.


Azért remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Baj nem lehet belőle..előttem is írták, hogy aki feltölti biztosan tudja, hogy azt más bármikor letöltheti, de azért illik elkérni :P Ha meg valaki mégis feltölt olyat amit nem akar másnak adni, rak bele valamilyen szöveget, hogy ne tudjanak rá reppelni ^^


Üdv Ware beats

2010. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A reggae riddimeket szabadon szedheted, mert nincs mindegyiknek jogdíja. De hiphopnál, ha nem egyeztetsz prodjúszerrel, a megszívhatod. Keress zenészt a SoundCloudon, vagy Myspacen. Sőt, ha írsz az etik@pro.hu-ra, tudok segíteni.
2010. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!