Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen következménye lehet...

Milyen következménye lehet annak ha felmászok a színpadra?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ha PL Rihanna koncerten én felmászok a színpadra

Gondolom ez nem egy kis feladat lenne, az őrökön átvágni magam de nem is ez a lényeg

Azon kívül, hogy kidobnak lehet még valami?


2011. jún. 19. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kidobnak, de mast nem tesznek. Akkor tehetnenek feljelentest ellened, ha mast bantalmaznal ahhoz, hogy feljuss a szinpadra. Miert akarod ezt megtenni vagy csak elmeleti kerdes?
2011. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyenlőre csak elméleti ^^

Britneynél amikor felmászott a csávóka letartóztatták

: O

2011. jún. 20. 05:26
 3/5 anonim ***** válasza:
noos..én is ezt csinálnám,ha Linkin Park koncert lenne a közeljövőben^^
2011. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát hallod én is ezen gondolkodtam, mrmint nem azon, hogy fel akarok futni, hanem hogy aki felfut a szinpadra az hogy csinálja? xd Én már 2x voltam Shakira koncerten (ott is egy csomoszor felszaladgálnak xd) és egyszerűen nem tudtam megfejteni, h h a rákba lehet annyi biztonsági embertől felmenni :)
2011. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy át tudnád magad hámozni a biztonsági őrökön, de ha sikerülne is, hidd el, nem jó élményként maradna meg. Felteszem kiskorú vagy és ezért nem gondolom, hogy letartóztatnának, de szerintem te se akarod, hogy benga biztonsági őrök cipeljenek le a színpadról mindenki szeme láttára aztán meg kidobjanak. Vagy neked megérné elrontani az estédet? Amúgy sem rajonganak a "sztárok" az ilyen akciókért, kivéve ha ők hívnak fel a színpadra.
2011. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!