Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ibanez RG421 vagy inkább...

Ibanez RG421 vagy inkább Jackson js32 dinky?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb gitár? Érvek ellenérvek? Főként metalcoret, hardcoret, meg hasonló műfajokat szoktam játszani.

2016. nov. 21. 18:31
 1/4 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
Jacksonnal nincs tapasztalatom, de ilyesmi Ibanezem már volt.Csak a baj volt vele.Elkerülném.Esetleg még egy Corton elgondolkoznék.Ebben az árkategóriában azok már nagyon hozzák a színvonalat.
2016. nov. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen Ibanezem van. Elromlott a Floyd rajta de amiota meg van csinálva azóta nagyon adja. Jacksonnal se hiszem h mellé fognál viszont elég más a kettő érzésre. Az ismerősömnél játszottam egy ilyenen, csak az hardtail volt, és nem igazán állt rá a kezem, persze mert a sajátjaimhoz vagyok szokva. Csak mondom h a hasonlóság ellenére elég különbözőek.
2016. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1.: például mi baj volt az ibanezzel?


#2.: Tudom, hogy különböznek, de nagyon nem tudok dönteni :s

2016. nov. 23. 11:26
 4/4 anonim ***** válasza:
hasonló ibanezem van ugyanennyibe kerül,nagyon megvagyok vele elégedve,tartós hangszer és nagyon jól szól.Jackson js32 ből én a flying V formán gondolkodtam az is egy jó gitár őszintén szólva ha csak ez a 2 választásom lenne csak akkor tudnék dönteni ha mindkettőt kézbe veszem és kipróbálom
2016. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!