Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez az elektromos gitár jó?...

Ez az elektromos gitár jó? Vélemények?

Figyelt kérdés
[link] Ezen szeretnek elkezdeni (nem szeretnek akusztikust)

2016. nov. 20. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem megfelel elsőnek, ha pedig tanulsz számokat és jobban beleásod magad a zenébe,akkor kifog alakulni egy saját igény és akkor fogod igazán tudni hogy melyik gitár a legtesthezállóbb.A Cort mint márka egészen jó, sokan szeretik, aztán ha fejlődsz és komolyan gondolod úgyis veszel egy komolyabb hangszert.Sok siker a tanuláshoz! :)
2016. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Waff ***** válasza:
Tremolós gitárt ennyire alacsony árkategóriában vásárolni nem egy jó választás szerintem. Inkább spórolj hozzá még néhány ezret és vegyél egy fix húrlábas gitárt. A Cortok valóban jók, de ebben az árkategóriában elektromos tremolós gitárból ők sem tudnak csodákat csinálni. Csak hogy értsd kérdező: folyton el fog hangolódni a gitárod.
2016. nov. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. nov. 21. 18:09
 4/19 anonim ***** válasza:
ha punk-ot akarsz játszani, arra tökéletes, máshoz viszont szerintem kevés.
2016. nov. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt és a tremolo miatt ne aggódj. Vedd ki a kart és ne használd. Dive bombolni nem lehet vele úgy se és csak elhangolná. Viszont rock/metalhoz nem ajánlom a singlecoil hangszedők miatt, amik valószínűleg torzításnál búgnak is.
2016. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát hogy hogy függ össze a punkkal hogy jó vagy nemjó.. és ha punkra nem, másra miért igen. azt nem igazán értem...:D

Amúgy a tremolóról annyit, hogy mivel kezdő úgyse fogja használni, tehát tökmindegy hogy tremolós vagy nem, semennyire se hátrány, főleg egy ilyen vintage vibratonál, kifektetni, kiszedi a kart, és kész.

2016. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Waff ***** válasza:

Aham...de akkor mi a francnak venni tremolós gitárt, ha úgy sem használod...??? Ezt meg én nem értem.....Miért nem célszerűbb egyszerűen fix húrlábasat venni? Örök rejtély...

Ha kerékpározni akarsz miért vennél motorkerékpárt, amit majd átalakítsz mezei, tekerős kerékpárrá??

Lehet rosszul látom...de ha szeretnél valamit akkor olyant vegyél amit szeretnél, ne mást...és majd kiszeded belőle ami nem kell, hogy olyan legyen amilyen kell....

2016. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem egészen ugyanaz. Amotorkerekpar nem arra való h biciklizz vele. Itt nem kell semmit atalakitani, csak egyszerűen nem hasznalod... Akkor valoszinuleg aki stratocastert hasznal, de nemrangatja atremoló kart. Az a sokszázezer ember mind rosszul választott, és mind buták, miért nem vettek fixet?:D ez elég buta hozzáállás. A tone potit se használja a gitárosok 50%a. Arra is azt mondod nemerted miert nem vesznek olyat, amin csak hangerő van? Érdekes :P
2016. nov. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Magyarázzuk meg Eric Claptonnak hogy ha nem használja a tremolókart. Akkormilyen buta h még mindig egy stratocasteren játszik. És már évtizedekkel ezelőtt elbaszta.Mert egy fixet kellett volna vennie :D
2016. nov. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Waff ***** válasza:
Sok százezer ember aki tremolósat vett, de nem használja...hűha ez egyre érdekesebb :)....De hol van az a sok százezer ember? Egyébként Clapton használja a tremolót, meg van néhány gitárja, vagy legalább is több gitárt is használ. Komolyra fordítva, én most is azt mondom hogy ilyen árkategóriában nem előnyös tremolós gitárt venni...sőt 120-130 alatt én nem is vennék tremols gitárt. D
2016. nov. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!