Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metálos, rocker, alter,...

Metálos, rocker, alter, darkos, emo illetők, szoktatok hip-hop/rap zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
És ha igen miket? :D

2016. okt. 28. 00:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nemszoktam

L(dark, metal)

2016. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Nos én leginkább rock, metál zenéket hallgatok és azonosulok is vele öltözködés téren , de ez nálam teljesen hangulattól függ , pl van hogy meg jön a kedvem rappet hallgatni és a 90 es évek nagy rappereitől teljesen Wiz Khalifa- ig hallgatom.. :D

Szóval igen szoktam. :)

2016. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Suga93 válasza:
Persze.Én hip-hop nál leginkább a Dél-Korreaikat szeretem pl:BTS,B.A.P,Block-b Rap-ből pedig: Hollywood Undead,Eminem és Drunken Tiger-t
2016. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Suga93 válasza:
Ez van,ezek valahogy belopták magukat a szívembe pedig én leginkább Rock és metál párti vagyok
2016. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, én utálom a rapet ><
2016. nov. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

hali. hip hop táncos vagyok szval szinte minden nap xD de egyébként igen szoktam


14/l/emo

2017. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
En tini vagyok, es szoktam, és 1-2 pop számot/bandát/énekest is: Shawn Mendes,Demi Lovato, Agains The Current, Christina Grimmie
2017. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Hip-hopot egyáltalán nem. De van egy együttes az "Attila", talán hallottál róluk, akik deathcore zenét játszanak és a legtöbb dalukban néha ott van egy kis rap is. Őket nagyon szeretem, de nekem a rap zenéből csak az ő stílusuk, mást nem hallgatok.

https://www.youtube.com/watch?v=tUYSOtNfzm8

https://www.youtube.com/watch?v=qLYoJgbybes

https://www.youtube.com/watch?v=ZpCcOVjHty0

2017. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A 18-as vagyok megint, csak lemaradt. Nem sorolom magam semmilyen kategóriába, csak azért mert kifejezetten az ilyen stílusú zenék tetszenek és nekem ez a zenei világom. Ezeken szokott menni néhányszor vita, ki igazi rocker meg ki nem. De szerintem az a gond a mai gyerekekkel, hogy amint elkezdenek ilyen zenét hallgatni, besorolják magukat a "de nagy rocker vagyok és az is leszek örökre" kategóriába, elkezdenek acélbetétes bakancsot, fordított kereszteket és pentagrammokat ábrázoló felsőket hordani, (legtöbb esetben nincsenek is tisztában egyes jeleknek a valódi jelentésével) és pólókat a fiúbandáik neveivel. :D

Azért mert valaki metál és ilyen stílusú zenéket hallgat, nem muszáj ennek a látszatnak tükröződnie az ő kinézetén és egyebek.

Véleményem szerint akkor is lehet igazi rocker, metálhead, vagy nevezzük "emo"-nak egy ember, mikor benő a feje lágya, maga mögött hagyja ezeket a szokásokat és nem akarja a világnak azt mutatni, hogy hé "én más vagyok, figyeljetek rám", és csak hallgatja amit akar hallgatni. :D

2017. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, Die Antwoord-ot.
2017. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!