Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metálos, rocker, alter,...

Metálos, rocker, alter, darkos, emo illetők, szoktatok hip-hop/rap zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
És ha igen miket? :D

2016. okt. 28. 00:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Eminemet - ő az egyetlen rapper, akinek több számát is szeretem -, vagy néha pár számot, ami valamiért megtetszik.

Például a Deadpool OST-jében volt most ilyen.

2016. okt. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2016. okt. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Régebbieket, Mos Def, Mobb Deep, Wu-Tang Clan, KRS One stb.
2016. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak klikkesedő tinik szokták magukat annyira bekategorizálni, hogy én rocker vagyok, te rapper, amaz meg diszkós és mindenkinek csak a maga műfaja az isten, mást nem hallgat (vagy egyenesen szaroz).
2016. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 D-Mano ***** válasza:
100%

Tőlem pl. teljesen idegen a rap/ hip-hop zenei világa. Egyetlen kivétel Fankadeli, akinek van néhány száma, ami picit tetszik.


(Ja, én sem vagyok tisztán rocker/metálos szeretem még a neo-kelta zenéket

[pl.] [link]

meg az ilyesmiket

[pl.1.] [link]

[pl.2.] [link]

[pl.3.] [link]

)


21/f

2016. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%

ha amerikaira gondolsz akkor azokat nem, viszont koreait azt igen :D azokat a számokat nemlehet nem imádni

Bigbang, Taeyang,GOT7... és kb bármit amit az SMTOWN adott ki (kivéve az olyanokat amiben hisztis ribik vonaglanak és probálnak énekelni)

viszont ezek nem kifejezetten hip hop vagy rap. mert ez KPOP nak hivják, de sok zenébe rapelnek (ez valami köztes műfaj szerintem) ^^

https://www.youtube.com/watch?v=AAbokV76tkU

OFF: egyépként meg Korn,Iron Maiden,Marilyn Manson, Down and Dirty, Bad Omens fanatikus vagyok ^^

2016. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Eminemet én is szeretem, illetve vannak rappzenék amiket hallgatok ritkán. Vagy a TØP is ha annak számít (őket különösen szeretem) ezenkívül hallhatok még Chopint meg hegedű covereket és anime openingeket-endingeket.

Remélem nem baj hogy ideírtam, mert nem tartom magam rockernek vagy emonak de a kedvenc zenéim e között mozognak (MCR BMTH Red HU P!ATD FOB TØP 5FDP stb)

2016. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hip-hopot nem igen, rap-et igen, konkrétan die antwoordot meg rage against the machinet, de a második az mondjuk nu metál, szóval csak félig meddig számít:D
2016. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A rap és a hip-hop durván nem az asztalom, de 70/80-as évek pop zenéje jöhet :D Disco és egy kevés dance/house is...:)
2016. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
eminemet, beastie boyst, cypress hillst, wu tang clant meg hasonló old scool rapeket szoktam hallgatni.
2016. okt. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!