Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell tecktonik zenét...

Hogy kell tecktonik zenét készíteni?

Figyelt kérdés
Gondolom kell hozzá vmi alap zene (ilyen alapot hol tudnék letölteni/számcímek) és utána mixelgetni kell, de hogy? -és milyen progival? (lehetőleg ingyen)
2010. ápr. 26. 20:44
 1/5 Thurston ***** válasza:

Haha. A zenélés nem igazán olyan dolog, amit ingyen lehet csinálni. Bár látom te elég szórakoztató és könnyed dolognak fogod ezt fel, de ez nem így megy. PÉldául nem kell alapzene...


Mondjuk a tecktonik meg egy tánc, szóval nem tudom miről beszélünk.

2010. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ha bármilyen zenestílussal kapcsolatban van felmerülő kérdésed, akkor keress fel, mert tényleg van rá pár tipp.

A tck is olyan, mint az electro, vagy techno, csak az effektektben vannak különbségek. Ami igazán eltérő a többi műfajtól, az egy bizonyos effekt hangzásán belül való nyújtás, amivel minden ütemnél lehet rá táncolni. FL studio..ha szánsz rá időt, akkor tudnál a semmiből is csinálni bármikor ezzel, de amennyiben remixeket akarsz csinálni, ahhoz ajánjott az olyan alapfelszereltség, mint pl: virtual Dj, Traktor, vagy Deckadance. Sajnos ezek nem ingyenesek, torrentezni kell mindegyikhez. Mostanában a YouTube elég sok dolgot kiad ha rákeresel a műfajra, és a legtöbbjük valóban jó minőségű :) főleg ha a tck madár van a háttérben 8D

2010. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thurston ***** válasza:

Hát én beszarok. :'D


A tecktonik egy utcai tánc. Nincs olyan zene, hogy tecktonik.

2010. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hello,nem tudom ki mondja hogy nincs Tecktonik zene..de az is téved..csak irja be youtubera Tecktonik music..és lám világoság..
2011. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thurston ***** válasza:

És lám... Jaj, várjunk, minden egyes 'tecktonik music' címszó alatt szereplő videó egyszerű house. No nem mintha eddig nem tudtam volna, hogy miről beszélek, de nagyon úgy tűnik, hogy néhányan minimális utánajárás után is képesek lekezelő hangnemben beszélni. Ami igazán vicces szerintem.


[link]


Attól, hogy sok gyökér (mint te) azt gondolja, hogy amire tecktonikot táncolnak, az tecktonik zene, attól még az nem lesz más, mint szimpla elektro-house.


Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy a charleston egy zenei műfaj, csak mert láttad, hogy jazzszámok alatt youtubeon gyakran szerepel ez a kifejezés. lold

2011. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!