Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen formátumot ajánlotok?

Milyen formátumot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Keveréssel foglalkozom még egyelőre csak itthon, tanulási fázisban vagyok.

Eddig én 320kbps mp3-at játszottam, az összes zeném ilyen formátumban van meg. Leginkább Electro House, Big room house, Future House, Bass houset játszom. Viszont azt olvastam kicsit belemerülve a témába hogy nagy hangerőn illetve minőségi hangosítással elég rossz minőségű az mp3. Nekem egy régi mini hifim van ami a korából adódóan már nem túl jó minőségű tehát nem lehet észre venni annyira rajta a jobb és rosszabb minőségű zenék közti különbséget. De mégis azért szeretnék jó minőségű számokat játszani, viszont ezekben a stílusokban én nem igazán találok veszteség mentes formátumokat.

Tudnátok írni aminek nagy az adatbázisa és mondjuk wav vagy flac formátumokban vannak zenék?

Én eddig zippyshare-ról szedtem le zenéket 320kbps mp3-ban.


2016. okt. 16. 11:46
 1/1 A kérdező kommentje:
*Tudnátok írni olyan oldalakat
2016. okt. 16. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!