Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metalheadek/Rockerek szerintet...

Metalheadek/Rockerek szerintetek vallhatom magam egynek közületek?

Figyelt kérdés
Imádom a metált, csak olyanokat hallgatok, koncertekre járok, viszont csak koncerteken viselek bandapolot, néha az iskolában egyszer- egyszer. Ettöl még Rocker/Metalhead vagyok?
2016. szept. 30. 10:15
 1/6 PresidentEvil ***** válasza:
100%

.

Nem. Csak akkor vagy rocker, ha minimum heti négy alkalommal viselsz bandapólót és ezt írásban igazolni is tudod... de most komolyan, miért gondolod, hogy számít, mi van rajtad? Nem attól vagy rocker, hogy bizonyos ruhadarabokat hordasz, azok csak külsőségek, minden barom képes Slayeres pólót venni a boltban. Attól vagy rocker, ha szereted, hallgatod és érzed a zenét, persze az sem árt, ha ismered is.

2016. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az előző válaszadó véleményét én is adom! A rockerség szerintem egy életérzés és az én szememben az a rocker akinek a gondolkodásmódja is ilyen(pl. a mi baráti körünkben alap hogy leszarjuk mások véleményét).... Az öltözködésről pedig annyit hogy sztem járj abban amiben jól érzed magad! Engem folyamatosan piszkálnak az öltözködésem miatt(oké való igaz h a ruhatáram 90%-a fekete, + emónak mondanak hozzáteszem azt se tudják hogy az emó stílus pontosan miből is áll) DE ÚGY GONDOLOM HOGY MINDEN FEJBEN DŐL EL!!!! HA TE ROCKERNEK ÉRZED ÉS VALLOD MAGAD AKKOR AZ IS VAGY !!!!!
2016. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Amúgy miket hallgatsz?! (Előző vagyok)
2016. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ossiant, Pokolgépet, Kalapácsot, Moby Dicket
2016. okt. 2. 13:48
 5/6 A kérdező kommentje:
néha Aurorát meg Oment
2016. okt. 2. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem: ne csak metált hallgass! Van minden műfajban zseniális dal, nem kell beszükültnek lenni.
2022. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!