Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valaki, aki TØP fan?

Van valaki, aki TØP fan?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná, a top az a twenty one pilots rövidítése. Ha van valaki, aki hasonló érdeklődésű, akkor leveleznék vele 13-17 évesek jelentkezzenek, és küldöm az e-mailemet.

2016. szept. 3. 18:25
1 2
 11/15 anonim válasza:

TØP!! <3

Imádom őket!! Nincs kedvenc számom az összes zenéjüket imádom!! <3 Még 1 hónappal nem nagyon rajongtam értünk csak szerettem egy két számukat mint pl Stressed Out, Ride stb :D De nem rég gondoltam meghallgatom a többi számukat. Jól tettem!!! <3 De a nagy kedvenc tőlük a Truce és a Can't Help Falling In Love :) (Tudom hogy ez nem az ő számuk de imádom Tyler hangját és megőrülök érte de persze Josh-ért is<3 :) ) Szóval nekem is írhatsz (tudom kicsit későn írok de azért remélem nem baj:) )

2016. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát én még később írok mint az elöző válaszoló, de nagyon megörültem hogy ennyi magyar tøp fan-nal találkoztam!! Én nagyon nagy rajongójuk vagyok az összes számuk kedvencem a vessel és a blurryface albumon!! <3

Stay Alive. |-/

2017. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is írhattok, ha gondoljátok :D

A kedvenceim a Heavydirtysoul és a Semi-Automatic :)

2017. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
OMG MENNYI FAN mindenki írjon légysziiiiiiiii♥
2017. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 jishwa*w* válasza:
1.válaszoló. igen, nagyon sokan a stressed out a kedvencük ès mèg Tyler ès Josh nevèt sem tudják... nekem is a stressed out volt a kedvencem... de már a House of Gold. Ja meg a Heathens miatt is lányoknak a kedvence. Èn is lány vagyok de imádom a bandát ès tudok is róluk. Igaz nem a leges legtöbbet de imádom őket. Ès nem a Stressed Out miatt.
2017. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!