Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valaki, aki TØP fan?

Van valaki, aki TØP fan?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná, a top az a twenty one pilots rövidítése. Ha van valaki, aki hasonló érdeklődésű, akkor leveleznék vele 13-17 évesek jelentkezzenek, és küldöm az e-mailemet.

2016. szept. 3. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomóan írjàk h ez a kedvenc bandàjuk, mert szeretik a Stressed Out-ot. Az én környékemen is minden lànynak ez a favoritja, de meg nem tudtak nevezni tölük még egy szàmot. Nem tom, de nekem ez nagyon fura...

Nem neked írtam konkrétan kérdezö, és àltalànosítani se akarok, de valljuk be akadnak ilyenek.

Mint pl. h Nirvana-s póló, de egy szàmot se hallottak még tölük, vagy a Marilyn Manson idézetesek...

2016. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jaj, igen, nagyon zavaró, amikor nem is tudnak semmit róluk, és mégis menőznek vele, hogy szeretik, mert "ez a divat". Én még akkor szerettem meg őket, amikor még nem voltak olyan híresek, a régebbi számaik is nagyon-nagyon jók, mint például a Car Radio.
2016. szept. 7. 18:52
 3/15 bleeeeeeeeee válasza:
49%
Imadom a topot! Kiskorom ota fan vagyok, bar Josht kicsit jobban szeretem, imadom a pink hajat! Sajnalom hogy szakitottak Debbyvel, de Tyler parjat, Jennat nagyon birom! Kedvenc szamom toluk a Ride a Ter in my heart es a Heathens meg persze a house of gold! de persze az osszes szamuk tokeletes!
2016. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Én is vagyok. A kedvencem a House of gold és a Truce
2016. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

|-/ !😍

Kedvenc számom?

Az egész Vessel album. :D

2016. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a TB saga.
2016. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod! Már régóta keresek olyanokat, akik szintén szeretik és nem csak a Stressed Out-ot ismerik tőlük.;)
2016. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

(*-*)/ szio

imádom őkeet ,5-én megyek is bécsbe a koncertjükre *-*

írj nyugodtan ^^

2016. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon szeretem őket. Én úgy találtam rájuk, hogy a barátnőm mondta, hogy milyen bénák. Én meg utána néztem, és rájöttem, hogy tök jó számaik vannak. Nekem a kedvenc számom tőlük a Ride. Már fél éve hallgatom, és nem tudom megunni! De attól még a többi számukat is imádom!;)

2016. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mrs.GriezmannLloris válasza:
100%

Szerintem Tøp fannak vagyis cliquenek az mondhatja magát aki tudja miért van piros csík Josh szeménél,mért ez a banda neve és régebbi számokat,albumokat is ismer pl.RAB,és hasonló.Én szeretem a Tøpot,de be kell valljam clique nem vagyok.

A kedvenc számom a Guns For Hands,a tartalma is megfogott,és a ruby.

2016. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!