Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nehéz lenne megtanulni gitároz...

Nehéz lenne megtanulni gitározni itthon?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni gitározni, de inkább itthon így internetről. Még soha nem gitároztam és leginkább metált szeretnék játszani és van egy Cort x1-es gitárom.

2016. aug. 25. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gyűjts egy kis pénzt még és menj el egy gitártanárhoz aki az alapokat megmutatja neked!Utána már lehet az internetről is fejlődni,főleg ha van hozzá tehetséged.
2016. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szolfézst (zeneelméletet) mindenképp tanárnál tanulj, de ott is elkezdhetsz gitározni. Én szolfézs tanulás nélkül kezdtem el tanárral gitározni (ismerős volt, én kértem, hogy ne tanuljunk), aztán ő már nem tanított, tabból játszottam itthon, most elkezdtem tanárhoz járni megint, akivel egyszerre megy a kettő, láss csodát, sokkal jobban megy.
2016. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én 2éve gitározok, internetről tanultam és azt mondom inkább menj tanárhoz ha teheted
2016. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nehéz.
2016. aug. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem is az hogy nehéz, hanem akkor fogsz rájönni a hibáidra amikor már 2éve nyomod:') kezdettől fogva rosszul tanulsz meg ezt-azt és arra nem lehet épiteni, nyilván ha green dayt akarsz játszani akkor nem kell tanár, black metálhoz sem feltétlen, de azt meg pár hónap után megunod és többet nem nyúlsz hozzá, ahhoz hogy gitáros legyél, ne csak fél évig szórakozgass vele, tanár kell, vagyis ajánlott
2016. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel az a probléma, hogy a környéken nem vagyon van gitártanár. 30km-re van a legközelebbi, de nem nagyon érteném amit mond mivel szlovákiában lakunk és elég nehéz nyelv alig értek valamit...
2016. aug. 26. 16:30
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Egyedül is meg lehet. Sőt, már vannak online oktatók is. Érdemes rákeresni google-ben.

Az a kérdés mekkora önfegyelmed van és az egyedül való gyakorlás is lehet ugyanúgy hasznos mint hasztalan.

Ha rendszerezed a leckéket és azt gyakorlod amit kell, akkor meg lehet, ez nem egy lehetetlen dolog. Én sem jártam tanárhoz sose.

Ha eredményt akarsz, ehhez mindenképp önálló tanulóvá kell válnod. Máshogy nem megy.

2016. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kövesdi Vilmos válasza:
100%

Metálhoz nem értek, de azt tudom, hogy kétféle képpen lehet a gitárt megszólaltatni. Úgy, hogy kiséred a dalt, és úgy, hogy vezezed a dalt. Azt kell eldöntened, hogy melyiket akarod megtanulni.


És nem akarok senki sem megsérteni, de az, hogy három akordozásal eltudok pengetni öt sort, az nem gitározás, az kontárkodás. Megvan ugyanennek a megfelelője a zongoránál is meg a doboknál is. A könnyű zene nem egyenlő az igénytelenséggel.

2016. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm se zeneelméletet, se tabot semmit sem ismer se nem tanult és eljátszik hallásból bármit gitáron. A nevét nem írom ide, 24 éves a srác és 16-on már hendrix szólókat nyomott hibátlanul kazetta után. Én meg itt küzködök vele zenesulival.
2018. febr. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2018. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!