Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most vegyünk csellót vagy...

Most vegyünk csellót vagy később? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
5 éve csellózok, és a tanárom felajánlott egy csellót hogy megvehetjük, mert már annyira jól játszok (ilyen különleges tehetség szerűség). A kérdés: érdemes-e megvenni vagy már várjunk pár évet? Hátha abbahagyom vagy ilyesmi...
2010. ápr. 16. 18:35
 1/5 Thurston ***** válasza:
Ha jól emlékszem öt év az alapszint. Vagyis most kezdez majd a profi szintet (ami ugye újabb öt év), ebben a zesetben azért szerintem már érdemes saját hangszerrel rendelkezned...
2010. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy mert csak akkor érdemes venni ha már nem nősz tovább
2010. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

egészes cselló, 13(ésfél) éves vagyok, és jövőre alapfokú vizsgát vagy mit teszek. aztán pont most volt hogy amit 'elvileg' képtelenség átfogni azt én egcsináltam sőt észre sem vettem :D az utóbbi időben az eleve hosszu ujjaim még nőttek egy kicsit...

aztán beszélktem tanárommal azt mondta várjunk egy kicsit emrt eza cselló állt egy 10 évet, de fel van tuningolva (70ezres húrok) szóval majd eldől :)

2010. jún. 3. 22:37
 4/5 anonim válasza:
jahm, 6.ban lehet tenni alapfokút. háát szerintem ha olyan jól játszol, akkor érdemes venni egyet, főleg hogy egészes cselló kell.:)
2010. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi... majd eldől végülis (:
2010. aug. 1. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!