Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ennyire rosszak és...

Miért ennyire rosszak és hallgathatatlanok a régi zenék?

Figyelt kérdés

Anyukám azt mondta, hogy retrozenék. De nagyon rosszak. Egy normális zene nincs közöttük!


Miért nem tudtak régen olyan jó zenéket írni, mint ma?

Miért nem tudtak fele olyan jó zenéket írni, mint ma?

Miért nem tudtak negyed olyan jó zenéket írni, mint ma?

Miért nem tudtak tized olyan jó zenéket írni, mint ma?

Egyáltalán miért nem tudtak olyan zenéket írni régen, amik nem idegesítőek?


Bezzeg nekem csak fülhallgatón szabad hallgatnom a jó zenéket. :(



2016. júl. 7. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, fiatal vagyok, de én meg úgy gondolom, hogy a régebbi zenék jobbak. Pl 90's. A mai zenék közül elég kevés tetszik meg, azok is leginkább tecno, electro zenék, esetleg pc játékokból (de pl az nfsu2 jó zenéi miatt találtam rá 2 nagyon jó előadóra...) Egyébként mesélj, te mit hallgatsz?
2016. okt. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30%
Én meg pont fordítva gondolom ezt balfaszkám 😉
2021. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 GJLarsFan ***** válasza:
100%
Figyelj, kérdező. Emberek vagyunk. Nem vagyunk teljesen egyformák. Neked nem tetszenek a régi zenék, másnak pedig az újak nem tetszenek. Ez teljesen normális és érthető dolog. Nem probléma az, hogy nem szereted a régi zenéket, idővel még megbarátkozhatsz velük :)
2023. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!