Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ennyire rosszak és...

Miért ennyire rosszak és hallgathatatlanok a régi zenék?

Figyelt kérdés

Anyukám azt mondta, hogy retrozenék. De nagyon rosszak. Egy normális zene nincs közöttük!


Miért nem tudtak régen olyan jó zenéket írni, mint ma?

Miért nem tudtak fele olyan jó zenéket írni, mint ma?

Miért nem tudtak negyed olyan jó zenéket írni, mint ma?

Miért nem tudtak tized olyan jó zenéket írni, mint ma?

Egyáltalán miért nem tudtak olyan zenéket írni régen, amik nem idegesítőek?


Bezzeg nekem csak fülhallgatón szabad hallgatnom a jó zenéket. :(



2016. júl. 7. 19:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tettszik, legalább ne kellene hallgatnom. Anyu sem hallja az én zenéimet.
2016. júl. 7. 19:13
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd meg neki hogy ne hallgassa hangosan.

Szerintem meg amúgy jók. Főleg a 80-as èvek. Vagy mint pl Bon Jovi.

De hát ízlèsek ès pofonok.

Mondd meg neki hogy ne nyilvánosan hallgassa.

17/l

2016. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Gyerek vagy még. Feküdj le aludni.
2016. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért különbséget kellene tenni a gyakran retrozeneként emlegetett régi popförmedvények, meg a normális, igényes zenék között. Szerintem régen is, meg napjainkban is vannak/voltak nagyon jó zenék, és rettentőn rosszak is, pusztán széles látókör meg szándék kérdése, hogy erről valaki meggyőződjön. Gondolom nem vagy túl tájékozott ilyen téren, különben ízléstől függetlenül találnál neked tetsző régebbi zenéket is, és nem általánosítánál, hogy azok szarok. És itt most arra gondolok, hogy próbálj nem csak abból kiindulni, amit rádiók, vagy éppen kedves édesanyád erőltetnek, mert ennél most is, meg régebben is nagyságrendekkel színesebb volt a zenei paletta.
2016. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Régen is voltak jó zenék meg rosszak, ez most is így van.
2016. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, te mit tartasz jó zenének?
2016. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Tudod ez ízlés kérdése. Én pl sok 60as 70es 8sas évek beli zenét sokkal jobbnak tartok mint ami ma van még stíluson belül is. Pl ma is van oylan zene amit nem szeretek és amit igen, úgy ahogy régiek közt is van olyan. Szóval régen is, ma is tudnak jó zenét írni, mondjuk ln személy szerint arra ami a csapból folyik ma, nem mondanám azt hogy jó zene (kivételek vannak). Vannak igénytelen régi slágerek is, a slágerek általában zeneileg elég szimplák, nagyon fülbemészóak és ezért lesznek slágerek. Amúgy én is kíváncsi lennék szerinted mi a jó zene most már:D
2016. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 veterán vas ***** válasza:
100%

Áruld el légy szíves, Te miből állapítottad meg, hogy régen nem tudtak olyan jó zenéket írni?

Vajon hogyan számoltad ki, hogy még fele/negyede/tizede/ jó zenéket sem tudtak írni?

No és mitől idegesítő számodra a Beatles, Zeppelin, Queen, Carlos Santana, Deep Purple, Pink Floyd, ZZ Top,....... zenéje? ;)

2016. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Te valami retardált vagy?
2016. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem tudom mennyi idős vagy. Én 13 és a 70-es 80-as 90-es évek zenéit szeretem! Nem is hallgatok ilyeneket pl:Justin Biber...

A kedvenceim a Wham! Qeen AC/DC Culture Club Guns N' Roses stb...És szerintem nagyon nagyon jók! De a te ízlésedbe nem szeretnék beleszólni, de hallgass meg egy Wham! Számot szerintem tetszene.....

2016. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!