Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Morning showban mi bajuk van...

Morning showban mi bajuk van Balázséknak az elektronikus zenével?

Figyelt kérdés
Állandóan fikázzák az ilyen zenéket. Nem csak 50 évesek hallgatnak rádiót, én pl sokkal jobban szeretem mint a rockot, amit bezzeg az égig magasztalnak álladóan. Azt hiszik, hogy fiatalok pedig már rohadt öregek mind a hárman és nem bírják elfogadni, hogy ilyen is van. Aki nem bírja elfogadni az minek rádiózik.
2016. jún. 17. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne igen ezt én sem értem, hogy miért és mi bajuk van vele és igen pontosan igazad van amit leírtál némelyik rock banda tényleg az hiszi, hogy fiatal még holott már vén kecske, nem érem én sem én is inkább a pop, elector, dance, r&b számokat részesítem előnyben, és szerintem nem csak én vagyok evvel egyedűl mert ugyan hiába fikázzak ennek ellenére az ilyen zeéknek mégis milliós megtekintései és lettése van, igen mu magyarok vagyis a legtöbb itt is pl leragadtak a 80-90 es évek csöves rock bandáinál, hosszú csapzott haj büdös, bőr szerkó, stb valamikor lehet jó vllt ez de nem most tisuta szégyen hogy itt magyarországon még tudnak tombolni az ilyeneknek, ezért tartunk ott ahol vagyunk magyarország a zenében különben is a béka feneke alatt van sehol nem vagyun pl romániával szemben már ott is több ilyen híresség van innát ugyem elég sokan ismerik, itt nem nagyon tudunk ilyet mink felmutatni csak a jó öreg rock bandáinkat, amit ha tudnák külföldön, hogy nálunk ez a népszerűek, akkor szerintem körbe röhögnének minket!

Mert itt a zene sok rétegre oszlik mert itt nincs egy értekelhető előadó aki ki tudna magából hozni minden stílust itt vannak külön rockerek, áltagos zene is ugyebár meg a cigányzene szerintem ez itt a baj mert ugya pl Beyoncé elég nepszerű én nem is olyan rossz de ha ő a mi országunkban lenne senkit nem érdekelne ő mert itt sokkal jobba kiöregedett vén kecske rockzene meg a ciganyzene nem azt mondom, hogy ezekkel bajom van de azért ez elég gáz tanánxmég a cigányzenéből ki is lehetne hozni valamit, de azon elkap a röhögés amikor az ilyen öreg rock zenészek itt pl koncertet adnak és a tombolók oözött is ugyan úgy bőr ruhában vannak holott már vannak vagy 50 en túl is

2016. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha már elektronikus zene: azért a StadiumX elég ismert külföldön is :)
2016. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
A zenészek (tudjátok, azok az emberek akik például rockot játszanak) hosszú évek alatt megtanultak zenélni. A DJk meg pár hét alatt összeraknak egy mosogépzörejre emlékeztető valamit és azért kapnak pénzt. Egy igazi koncertben rengeteg munka van. Egyéni gyakorlás, próbák, a hangosítás megoldása, stb. A Djk pedig csak odamennek és egymás után lejátszanak pár "dalt" a laptopon. Abban pedig nincs semmi kihívás. Az élő hangszeres zene egyszeri és megismétehetetlen.
2016. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 az FLstudio a kezdők programja, légyszi csinálj már vele nekem hallgatható zenét ;)

én se tudom kezelni, de az való a kezdőknek, gondold már el miket használnak a profik..ja és nem csak olyan elektronikus zene van, ami mosógépre emlékeztet, az max a dubstep..

2016. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy elektronikus zenei "koncerten" miért fizetsz? Azért h hangosabban hallgathasd ugyanazt? Abban nincs zenei teljesítmény. Csak bedugja a pendriveot aztán csá. Igazi koncerten meg a zenészek koncentrálnak hogy a legjobbat nyújtsák.
2016. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

van akinél úgy megy, de azért nem mindenki ilyen, amögött is komoly munka áll többségben


de inkább hagyjuk azt a felesleges vitát, nincs bajom azzal ha a rockot szereted, de azért tényleg nem kell más stílusokat szidni :)

2016. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem az állandó szidalmazást, de az egyes válaszoló nagyon nem tud semmit a zenéről és kb. semminek nézi az összes zenészt.
2016. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg igazuk van. Egyrészt az említett "zenék" nem zenék, hanem gépi zajok, amik ráadásul mind fülsértőek és egy kaptafára készülnek. Másrészt a mai rádiók zöme csak ilyen trutymót nyomat, semmilyen régebbi vagy más műfajból származó dalokat nem hallani már. Rádió1-en pl. mikor hallottál utoljára rockot, metalt, rapet (igényes rapet, nem a mai vackokat), trancet (ha már elektronikus zene), italot vagy bármi ilyesmit? Csak az igénytelen rágógumipop meg az Avicii féle sablonzenék. Az miért nem zavar hogy aki meg nem szereti az ilyet, annak az ízlése nincs kiszolgálva? Szerintem legalább annyi ember utálja a gépi zenét mint amennyi szereti. De még csak nem is a "gépi" zene a rossz kollektíve, mert vannak jó elektronikus zenék, pl ATB, Gigi D'Agostino, Robert Miles és sorolhatnám. De ma direkt csak a leggagyibbakat adják. Mellesleg ráfűznék a gondolatmenetedre: nem csak 10 évesek hallgatnak rádiót. Az idősebb generáció számára, akik normális, hangszerrel és jó énekhanggal kísért zenéken nőttek fel, értelmezhetetlenek a mai "zenének" csúfolt kreálmányok. Minden nézőpont kérdése. Mondom ezt 21 éves férfiként. Balázsék jól teszik, elég unalmas lehet nekik minden nap ugyanazt az 5 számot hallgatni, amik ráadásul még nem is jók.
2017. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aki nem bírja elfogadni az minek rádiózik."

Aki nem bírja elfogadni a Balázsék véleményét, az minek hallgatja őket?

Menj át a Bochkorékhoz, ők ezeket a neked való tucc tucc prüntyögéseket szokták játszani.

2017. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!