Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítene valaki, aki jó...

Segítene valaki, aki jó hallásértésben? (angol)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=QJIV3utBS9U

Ennek a dalnak kéne a szövege (elég csak a refrén, 1:13-tól kezdődik)

Én eddig jutottam el a refrénnél, de még lehet hogy ez sem jó :D

"I've got you, let go. Leave you sick control. I've got you let go. My head.....a hole."


Akinek van egy kis ideje és belehallgatna a számba és leírná a refrént -akár a tippjét is-, azt nagyon megköszönném! :)



2016. jún. 16. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

my head's spinning and it's straight valami, lehet hogy hole, de nem tudom:D A többit amit írtál én is annak hallom.


Előről: I cant take this anymore, Im slowly loosing...and your ..are holding my insides (?:D) if you drop me i will surely drown force will loose (?) anyway i choose here..me crying begging you to please save me from myself. im an idiot (?) i finally need your help *refrén* you bring me back to life, how can i pass your test, this hate is still burning my insides (akkro az első is az lesz mert ez tuti az:D) take the cold hearth beating is on (?) my chest. love someone vagy lost someone, pay for my love. he was saveing me cos i've head enough and he is saving me from myself. forgive valami meg crossing hell? *refrén* A végén azt énekli hogy rock and roll, a hole vagy mi helyett, nem lehet hogy akkor az roll? annak több értelme lenne:) Remélem valamennyit tudtam segíteni, kicsit nehéz hallani:D

2016. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úúúúú nagyon nagyon köszönöm!! ^^ :D

És igen, lehetséges hogy az tényleg roll :)

Tényleg köszi, hogy szinte az egész szám szövegét leírtad :) Így már nagyjából el tudom énekelni...bár a szomszéd nem fog repdesni az örömtől, de nem baj :D

Még egyszer köszi,hogy szántál rám az idődből! :)

2016. jún. 17. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen:) Jó éneklést!:D
2016. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszii!:D
2016. jún. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!