Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Melyik legyen?...

Gitárosok! Melyik legyen? Boss me 25 vs Boss me 50

Figyelt kérdés
Kinéztem ezt a kettőt de nem tudom melyikkel járnék jobban. Használtan veszek. Valakinek vélemény? :)

2016. jún. 15. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen egy me 25 is elég, 50-et akkor vegyél ha nagyon el akarsz merülni a multik világában.
2016. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 El Golfo válasza:
Szerintem minél újabb annál jobb! Nekem most egy GT100 van, előtte egy ME80 volt. A 100-asnak sokkal szebb a hangja az effektek is jobbak. Home studiózásra is lehet használni. Persze minden a matekon múlik... Mennyi az annyi?
2016. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az tuti hogy nem lenne keret 80-100 ezer forintos effekt gépezetre. Ezért gondoltam használtan, max 40.000ft-ért. Kisebb fellépésekhez kellene. Tudom nem csúcskategória, de azt gondolom ha nem használnám ki nem lenne értelme. Egyébként köszönöm a válaszokat, várom továbbra is!
2016. jún. 17. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!