Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! BOSS ME-33 vélemények?

Gitárosok! BOSS ME-33 vélemények?

Figyelt kérdés

Színpadon megállja a helyét? Milyen az effektek, torzítások minősége? Nem nagyon "műanyag"?


Hosszabb ideig szeretném használni(idővel színpadon is), nem szeretnék mellé nyúlni.

Többnyire Heavy Metal játszok. Pl.: Iron Maiden, Judas Priest.. Kilehet belőle hasonló hangzásokat hozni?



2012. nov. 29. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon műanyag, főleg metálra, ahova kell az erőteljes hangzás nagyon messziről kerülném.

Ha jó effektek kellenek, akkor valamelyik GT, de normális torzítást semelyik Boss multi sem tud, tragikus ez a COSM modellezés.

2012. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a boss multiknak az effektjeit szokták dicsérni, a modellezést már kevésbé, de ha az erősítőmodelleket kikapcsolod, simán rákötheted színpadon valami nagyobb erőlködőre


bár lehet hogy butaságot írtam, nekem egy komolyabb multim van, nem tudom, hogy melyikbe van erősítő modellezés

2012. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!